کلوپ: امیدوارم کاریوس باشگاه جدیدی پیدا کند

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، ابراز امیدواری کرد که لوریس کاریوس به زودی به باشگاهی دیگر منتقل شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کاریوس یکی از اولین خریدهای کلوپ پس از حضور در لیورپول بود اما این دروازه‌بان آلمانی پس از نمایش فاجعه بارش در فینال لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ تا به حال در ترکیب تیم اول به میدان نرفته است.

عملکرد ضعیف او در فینال لیگ قهرمانان در کیف باعث شد که رئال مادرید با نتیجه ۱-۳ در آن بازی به پیروزی رسیده و دست لیورپول از جام قهرمانی کوتاه بماند.

کاریوس پس از آن مدتی را در بشیکتاش و یونیون برلین سپری کرد اما این فصل بار دیگر به لیورپول برگشته و در کنار آلیسون بکر و دیگر دروازه‌بانان این تیم مشغول تمرین است.

قرارداد او در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد اما لیورپول آماده است تا در صورت دریافت پیشنهاد، اجازه جدایی این بازیکن در ماه ژانویه را بدهد.

کلوپ در این باره گفت:« لوریس کاریوس بازیکنی است که هیچ کار اشتباهی نکرده، شرایط بسیار خوبی دارد. به سختی تمرین می‌کند. تعهدی کامل دارد و این  کاملا مشخص است. ما پیش از آغاز فصل تصمیم گرفتیم که به نفع باشگاه بود و هدف ما این بود که او باشگاه جدیدی پیدا کند، اتفاقی که رخ نداد. ما تصمیم گرفتیم که رفتاری کاملا عادی با او در پیش گرفته شود.»

این مربی آلمانی درباره جایگاه فعلی این بازیکن در لیورپول اظهار داشت:« تا زمانی که مصدومیت شدیدی نداشته باشیم، ترتیب دروازه‌بانان حاضر در تیم ما به این شکل است: آلیسون شماره یک، کِلهِر شماره ۲، آدریان شماره ۳ و مارسلو شماره ۴ است.  ما همین حالا چهار دروازه‌بان داریم و هرگز در شرایطی نیستیم که نیازی به دروازه‌بان پنجم داشته باشیم.»

کلوپ درباره احتمال جدایی این بازیکن از باشگاه اضافه کرد:« من فقط می‌توانم بهترین‌ها را برای او آرزو کنم. او در پنجره زمستانی یا تابستان سال آینده باشگاه دیگری پیدا خواهد کرد. من اطمینان دارم که او پس از آن به مسیرش ادامه خواهد داد.»

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال