کلوپ: اوج گیری منچسترسیتی؟ نگرانی ندارم!

علی‌رغم تساوی مقابل وستهم، یورگن کلوپ استرسی از طرف تیم منچستر سیتی احساس نمی‌کند....

علی‌رغم تساوی مقابل وستهم، یورگن کلوپ استرسی از طرف تیم منچستر سیتی احساس نمی‌کند.

شب گذشته تیم لیورپول متوقف شد تا اختلاف دو تیم منچسترسیتی و لیورپول به ۳ امتیاز کاهش یابد اما این مسئله موجب نگرانی یورگن کلوپ نشده است.
سرمربی تیم لیورپول می‌گوید: اعتماد به نفس خوبی دارم. ما داریم در مورد یک مسابقه چند هفته‌ای صحبت می‌کنیم که ما و سیتی در آن شرکت می‌کنیم و حالا تاتنهام هم به جمع ما پیوسته است. می دانم آن‌ها چه شرایطی را پشت سر می‌گذارند. تاتنهامی‌ها عالی کار کرده‌اند و با وجود مصدومیت‌های فراوان و گل‌های دیرهنگام کاملا موفق ظاهر شده‌اند.
کلوپ در خصوص بازی گفت: امروز خط هافبکمان همگی جوان بودند و خوب ظاهر شدند. ما باید برای کسب جام بجنگیم. من فشاری احساس نمی‌کنم. 62 امتیاز داریم و تنها ۱ بازی را شکست خوردیم. حالا صورت‌های شما پر از احساس تاسف برای ماست. ما وضعیت خوبی داریم. نگران نباشید. فقط بازی سختی داشتیم.
سرمربی قرمزپوشان لندن در ادامه گفت: شرایطمان سخت بود. میلنر و ون‌دیک در بهترین فرمشان نیستند اما قطعا در بازی‌های آینده بهتر ظاهر می‌شویم. باید کیفیت بالای رقیبمان را متوجه می‌شدیم و از نقاط ضعفشان استفاده می‌کردیم. آماده‌سازیمان برای این بازی کامل نبود و تنها ۱ امتیاز گرفتیم. همین!