کلوپ اولین آلمانی برنده جایزه برترین سرمربی ماه لیگ برتر شد

جایزه برترین سرمربی ماه گذشته لیگ برتر انگلیس، به سرمربی آلمانی تیم فوتبال لیورپول تعلق گرفت ......

جایزه برترین سرمربی ماه گذشته لیگ برتر انگلیس، به سرمربی آلمانی تیم فوتبال لیورپول تعلق گرفت.

به گزارش مدال به نقل از تسنیم، کمیته فنی سازمان لیگ برتر انگلیس، یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی تیم فوتبال لیورپول را به عنوان برترین سرمربی فوتبال جزیره در ماه سپتامبر انتخاب کرد.

کلوپ در ماه گذشته با قرمزپوشان مرسی ساید در سه بازی از لیگ برتر جزیره، سه پیروزی کسب کرد و به این ترتیب جایزه ای را دریافت کرد که پیش از او هیچ کدام از هموطنانش موفق به کسب آن نشده بودند.

لیورپول تحت هدایت کلوپ در ماه سپتامبر، با نتیجه 4 بر یک لسترسیتی، مدافع عنوان قهرمانی رقابت ها را در ورزشگاه آنفیلد شکست داد، پس از آن چلسی تحت هدایت آنتونیو کونته را در ورزشگاه استمفوردبریج مغلوب کرد و برابر هال سیتی هم جشنواره ای از گل به راه انداخت و این تیم را با نتیجه 5 بر یک درهم کوبید.

کلوپ پس از دریافت این جایزه به سایت لیگ برتر انگلیس گفت: به دفتر دستیارانم رفتم و گفتم: «ما مربی ماه شدیم! من به جوایز فردی نیاز ندارم، اما خوب است که یک بار دیگر این جایزه را بردم». ما در مسیر درستی در حال حرکت هستیم، اما تیم های خوب فراوانی در این لیگ هستند و بازی های بسیار سختی در انتظارمان است که باید برای آنها هم آماده باشیم. من در حال حاضر از وضعیت تیمم راضی هستم، اما باید چند بازی دیگر انجام دهیم و امیدوارم که عملکرد تیمم در آنها هم خوب باشد.

کلوپ تنها عضو باشگاه لیورپول نبود که در این ماه جایزه برد، چرا که جردن هندرسون، هافبک قرمزپوشان مرسی ساید نیز جایزه زیباترین گل لیگ برتر را در ماه سپتامبر به خاطر گلی که در پیروزی 2 بر یک تیمش در خانه چلسی زد، دریافت کرد.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال