کلوپ: بازیکنان اندکی لایق پیوستن به لیورپول هستند

سرمربی قرمزها معتقد است هر بازیکنی نمی‌تواند گزینه مناسبی برای پیوستن به لیورپول باشد...

به گزارش مدال، فردا شب تیم‌های لیورپول و نوریچ سیتی در هفته اول لیگ برتر انگلستان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به نقل از لیورپول اکو، یورگن کلوپ در ابتدای کنفرانس خبری خود پیش از این دیدار گفت:

"بالاخره شروع شد! پیش فصل، طولانی‌ترین پیش فصلی نبود که تجربه کردیم ولی یکی از سنگین‌ترین و سخت‌ترین‌ها بود. پیش فصل اهمیت زیادی برای ما دارد ولی خیلی از آن خوشم نمی‌آید. بازی ها در شرایط سخت برگزار می‌شوند و مرتباً در حال سفر هستیم. ما ریتم معمول خود را شروع کرده‌ایم و به جز مصدومان، همه بازیکنان حضور داشته‌اند. بنابراین چند موقعیت وجود دارد که باید در خصوصشان تصمیم‌گیری کنیم. فصل جدید شروع شده و باید از ابتدا بجنگیم. باید مجددا میل خود را برای پیروز شدن نشان دهیم و یک اتمسفر فوتبالی ایجاد کنیم."

کلوپ در مورد VAR تصریح کرد:

"آن چیزی که به ما نشان دادند، خیلی خوب به نظر می‌رسید. آن خیلی با امنیت بالا به نظر می آیمد یا حداقل این گونه می‌توانست باشد. تصمیمات زیادی با آن می‌توانند روشن شوند. روی آفسایدها همه چیز کاملا مشخص می‌شود."

سرمربی لیورپول در واکنش به شایعات مبنی بر انتقال فیلیپه کوتینیو به لیورپول گفت:

"جوابی ندارم. نحوه برخورد با این صحبت‌ها، این است که صحبتی نکنیم. در واقع در خصوص نقل و انتقالات دیگر نیز شرایط به همین شکل است. به نظرم باید به اورتون بروید. آنجا سرشان شلوغ‌تر است!"

او اضافه کرد:

"پنجره نقل و انتقالات ما در مورد بررسی گزینه‌ها، فکر در خصوص آنها و انجام کارهاست و این چیزی است که همیشه انجام می‌دهیم. اگر خریدی نداشته ایم، به دلیل آن است که گزینه مناسب پیدا نکرده‌ایم. ما فقط برای خرید کردن، بازیکن اضافه نمی‌کنیم و این به نظرم منطقی نیست."

کلوپ در مورد آمادگی سادیو مانه تصریح کرد:

"سادیو آماده است. روز گذشته اولین تمرین او با ما بود و کاملا همه چیز خوب بود. بازی کردن او؟ بله این یک گزینه می‌تواند باشد."

مربی آلمانی در مورد نبی کیتا ادامه داد:

"فصل گذشته او با پستی‌ها و بلندی‌های زیادی روبرو شد. او همچنان روی آمادگی جسمانی خود کار می کند. این مسئله‌ای مهم است زیرا فصلی طولانی پیش رو داریم. بسیار خوشحالم که او در کنار شکیری و آدام لالانا در نیمه دوم بازی با منچسترسیتی در جام خیریه تاثیر زیادی داشتند."

اخبار مرتبط:

عجیب اما واقعی؛ کلوپ یک موج‌سوار را به لیورپول آورد

تگ ها


سرمربی آلمانی سرخپوشان مرسی‌ساید یورگن کلوپ فوتبال جهان نوریچ سیتی لیگ برتر فوتبال