کلوپ : بازی واقعا دیوانه وار شده بود

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، لیورپول در آخرین دیدار سی و پنجم لیگ برتر انگلیس برابر واتفورد به میدان رفت و توانست با یک گل به برتری برسد ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، لیورپول در آخرین دیدار  سی و پنجم لیگ برتر انگلیس برابر واتفورد به میدان رفت و توانست با یک گل به برتری برسد. بردی که می تواند راه کسب سهمیه لیورپول را برای رقابت های فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا هموار کند.

یورگن کلوپ بعد از پایان مسابقه گفت : به بازیکنانم بعد از پایان مسابقه گفتم اگر قصد دارید من را بکشید، راه خوبی را انتخاب کردید. بازی واقعا دیوانه وار شده بود. فکر می کنم ۵۰۰ تار موی من سفید شد. در نیمه دوم خیلی خوب دفاع کردیم و نزدیک به بود دروازه ما باز شود. چه می توانید در این صحنه بگویید. ۹۷ دقیقه فوتبال خوبی را بازی کردیم و ممکن بود با یک اشتباه دروازه ما باز شود. این چیزی است که نشان می دهد فوتبال در بالاترین سطح خود قرار دارد.

سرمربی آلمانی لیورپول ادامه داد: فوتبال بی نقصی ارائه نکردیم ولی بد هم نبودیم و توانستیم به آن چه که می خواهیم برسیم. فکر می کنم بازیکنانم شایسته این پیروزی بودند. در بازی های باقی مانده هم کارمان سخت است چون رقابت برای کسب سهمیه به شدت دنبال می شود. در بازی بعدی باید برابر ساوتهمپتون به میدان برویم و اگر کسی فکر کند سه امتیاز ما در آن بازی قطعی است، اشتباه کرده است. باید مانند بازی با واتفورد باشیم. در حال حاضر مهم ترین موضوع برای ما این است که بتوانیم به خوبی برای بازی بعدی آماده شویم. باید سه امتیاز مسابقه بعد را کسب کنیم که برابر ساوتهمپتون خواهد بود.

فیلیپه کوتینیو در بازی شب گذشته (دوشنبه) تیمش مصدوم شد و همین باعث شد خیلی زود تعویض شود و جایش را به آدام لالانا بدهد. یورگن کلوپ در همین  رابطه ابراز امیدواری کرد که مصدومیت این بازیکن جدی نباشد و او بتواند در بازی بعدی لک لک ها برابر ساوتهمپتون به میدان برود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال