کلوپ: بازی واقعا فریبنده بود / هر اتفاقی ممکن بود رخ دهد

در دیداری از جام اتحادیه انگلیس، لیورپول در شبی که میهمان میلتون کینز دونز بود موفق شد حریف خود را با حساب 2 بر 0 شکست دهد...

در دیداری از جام اتحادیه انگلیس، لیورپول در شبی که میهمان میلتون کینز دونز بود موفق شد حریف خود را با حساب 2 بر 0 شکست دهد

به گزارش مدال، یورگن کلوپ که شاگردانش شب گذشته در دور سوم جام اتحادیه انگلیس با نتیجه 2 بر صفر میلتون کینز دونس دسته چهارمی را از پیش‌رو برداشتند گفت: لحظات خوب و عملکردهای انفرادی خوبی را شاهد بودیم. 75 دقیقه از زمان بازی را تحت‌کنترل خود داشتیم، اما بازی واقعاً فریبنده بود و هر اتفاقی ممکن بود، رخ دهد.

وی افزود: می‌توانستیم بهتر از این هم کار کنیم و شکی از این بابت نیست، اما مهم این بود که بازی را تحت‌کنترل داشتیم. بازی را خوب شروع کردیم، اما سپس کمی دچار افت شدیم. گل زودهنگام می‌توانست در این شرایط به ما کمک کند، بنابراین سعی کردیم هر چه سریعتر به گل اول بازی برسیم. تیمی که در این بازی به میدان فرستادیم فاقد ریتم لازم و البته کم‌تجربه بود.

سرمربی سرخپوشان مرسی‌ساید عنوان کرد: بازیکنان ما به خصوص در خط حمله بازی فیزیکی را تجربه کردند، اما با این وجود توانستند در برخی از لحظات بازی اتفاقات خوبی را رقم بزنند. بازیکنان جوان ما گام مهمی در این بازی برداشتند و واقعا برای آنها خوشحال هستم.

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی میلتون کینز دونز 0 - 2 لیورپول/ ویدیو

 

 

 

تگ ها


لیورپول جام اتحادیه انگلیس لیگ برتر انگلیس یورگن کلوپ فوتبال