کلوپ: باید تیمی باشیم که بقیه دوست ندارند با آن بازی کنند

سرمربی لیورپول همچنین اعلام کرد که تیمش در بهترین فرم نیست ولی آماده بودن بازیکنان برایش اهمیت بیشتری دارد....

به گزارش مدال، در چارچوب هفته سوم لیگ برتر انگلستان، تیم های لیورپول و آرسنال به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول ابتدا در خصوص تمدید قرارداد الکس اوکسلید چمبرلین با لیورپول گفت:

"هفته بسیار خوبی برای اوکس و همه ما بود. او در فرم خوبی است و این (امضای قرارداد) برای لیورپول نیز خوب بود. در حال حاضر الکس در بهترین فرمی است که تاکنون از او دیده ام. دو فصل پیش او مصدوم شد ولی اکنون وضعیت خوبی دارد. وضعیت خوب فقط مربوط به وضعیت جسمانی نیست و او ذهنیتی خوب نیز دارد. ما به الکس در طول فصل نیاز داریم."

سرمربی لیورپول اضافه کرد:

"ما باید به تمرینات مان ادامه دهیم و امیدوارم تاثیرش را فردا در زمین ببینیم. بسیار روی مسائل تاکتیکی و فنی کار کرده‌ایم. در واقع سه روز طی هفته گذشته وقت داشتیم تا روی این چیزها و بهبود برخی مسائل کار کنیم. در ابتدای هفته نیز گفتم که هفته مهمی پیش رو داریم و باید 100 درصد روی بازیکنان در تمرین متمرکز باشیم. آرسنال واقعا حرف قدرتمندی است. در آنفیلد بازی داریم و جو به نفع ماست. مشتاق این بازی هستیم."

کلوپ افزود:

"بخشی از کار ما که از انجام آن خوشحال بودم، برداشتن قدم بعدی و رسیدن به سطح واقعی‌مان بود و این چیزی است که در حال تلاش برای انجامش هستیم. این بدان معنی نیست که فصل را عالی شروع کرده‌ایم ولی به هر حال می‌توانیم پیشرفت کنیم. عالی بودن در حال حاضر مهم نیست؛ مهم این است که آمادگی کاملی داشته باشیم. در دیدار سوپرکاپ برابر چلسی خوش شانس بودیم که در ضربات پنالتی پیروز شدیم ولی به هر حال خوشحالم. دیدار با ساوتهمپتون نیز یکی از چالش برانگیز‌ترین مسابقات است. آنها موقعیت‌هایی داشتند ولی این گونه نیست که ما به زمین با این فکر برویم که حریف اجازه ندارد به ما حمله کند. این گونه دفاع جواب نمی‌دهد. در واقع به همین دلیل شما یک دروازه‌بان دارید!"

او در مورد زمان بازگشت آلیسون تصریح کرد:

"بازگشت به میادین؟ نه خیلی نزدیک نیست. من با آلیسون امروز ناهار خوردم. خوب او می‌تواند چیزی بخورد! آلیسون در فرم و حالت خوبی است ولی نمی‌توانم تاریخی برای بازگشتش اعلام کنم. ما به او هرچقدر زمان بخواهد می‌دهیم و اصلا در خصوص بازگشتش عجول نیستیم. او دیگر با عصا راه نمی‌رود و فکر می کنم بهبودش سریع تر پیش خواهد رفت."

مربی آلمانی در مورد پنجره نقل و انتقالات گفت:

"اهمیتی نمی‌دهم چه زمانی پنجره بسته می‌شود. من فقط می‌خواهم برای همه در یک زمان بسته شود. در واقع این چیزی است که می‌خواستم قبل از شروع فصل تمام شود ولی تنها در کشور انگلستان انجام شد. خوب این منطقی نیست. در واقع این چه سودی برای لیگ برتر دارد؟ ما واقعا در این پنجره مشارکت نداشتیم ولی این مشکلی برای ما نیست و شاید مشکلی برای بقیه تیم‌ها باشد."

کلوپ در خصوص اینکه امری گفته بود دوست ندارد برابر تیمی مانند لیورپول قرار گیرد، ادامه داد:

"این چیزی نیست که او فکر می‌کند. او شوخی کرده است. نمی‌توان از این صحبت سوالی جدی پرسید. ما می‌خواهیم تیمی باشیم که هیچ تیمی دوست نداشته باشد روبروی آن قرار گیرد."

وی ادامه داد:

"هر دو تیم هجومی هستند. آرسنال احتمالا تغییراتی نسبت به بازی های قبلی اعمال خواهد کرد. احتمالا پپه از ابتدا بازی می‌کند و این باعث نخواهد شد آنها ضعیف‌تر شوند. برابر تیمی هجومی قرار گرفتن کاملاً متفاوت است و باید کاملاً شرایط را آنالیز کنیم. آرسنال تیمی بسیار سریع است و نباید به آنها اجازه دهیم فضای لازم را پیدا کنند. باید هوشمندانه عمل کنیم و مالکیت توپ را در اختیار داشته باشیم."

اخبار مرتبط:

برنامه بازی‌های هفته سوم لیگ برتر انگلیس؛ ادامه صدرنشینی لیورپول؟

تگ ها


یورگن کلوپ فوتبال جهان قرمزهای آنفیلد لیورپول آرسنال جدال صدرنشینی آرسنال لیگ برتر فوتبال