Banner

کلوپ: باید شکست را مثل مرد بپذیریم

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، پس از شکست ۳-۰ تیمش مقابل واتفورد، اعلام کرد که شاگردانش باید بپذیرند که روند شکست ناپذیری شان در لیگ برتر به پایان رسیده و تیم حریف را شایسته این پیروزی دانست....

به گزارش مدال، قرمزها که تا اینجای فصل تنها یک تساوی داشتند و در بقیه دیدارها به پیروزی رسیده بودند، در دیدار امشب برابر تیم ته جدولی واتفورد با گل های اسماعیل سار (دو گل) و تروی دینی شکست خوردند.

کلوپ پذیرفت که تیمش در دیدار امشب نمایش خوبی نداشت و برد در این دیدار، شایسته شاگردان نایجل پیرسون بود.

او به خبرنگاران گفت:" آنها دقیقا کاری که می خواستند را انجام دادند اما ما نه. فوتبال اینطور عمل می کند. نیمه اول، نیمه سختی بود؛ توپ های دوم زیادی در زمین ما بود و دوندگی های بی امان آنها. ما توپ را زیاد در اختیار داشتیم اما اما در موقعیت خوبی برای ارسال یا موقعیت خوبی برای زدن ضربه نهایی قرار نمی گرفتیم؛ آن هم مقابل تیمی که خیلی خوب سازماندهی پیدا کرده و با برنامه خیلی خوب برای این بازی.

باید این شکست را پذیرفت. آسان نیست اما این واقعیت است که ما امشب خیلی خوب نبودیم. چنین شکستی همیشه دشوار است. ما باید آن را بپذیریم. باید در بازی جنگید. ما ۳-۰ عقب افتادیم اما باز هم تلاش کردیم. اینطور نبود که کسی بخواهد ناامید شود و به کسی لگد بزند.

اگر ببرید، خوب است؛ اگر ببازید، باید رفتار خوبی بودیم و کارتان را مثل یک مرد انجام بدهید."

علی رغم این شکست، لیورپول همچنان ۲۲ امتیاز از منچسترسیتی، تیم دوم جدول که یک بازی کمتر انجام داده، بیشتر دارد. شاگردان گواردیولا باید این هفته در لیگ مقابل آرسنال قرار می گرفتند اما به دلیل دیدار فردای شان مقابل استون ویلا در فینال جام اتحادیه، آن دیدار به تعویق افتاد. لیورپول با تنها ۴ پیروزی دیگر، قهرمانی اش در رقابت های این فصل لیگ برتر را قطعی می کند.

بیشتر بخوانید:
واتفورد ۳ لیورپول 0؛ شکست ناباورانه یاران کلوپ

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول یورگن کلوپ لیگ برتر انگلیس یورگن کلوپ واتفورد لیورپول واتفورد-لیورپول لیگ برتر فوتبال