کلوپ: باید وضعیتی که در آن هستیم را بپذیریم

سرمربی لیورپول می‌گوید آنها باید در این وضعیت به تلاش خود ادامه دهند...

سرمربی لیورپول می‌گوید آنها باید در این وضعیت به تلاش خود ادامه دهند

یورگن کلوپ می‌گوید اورتون هیچ شانسی برای گلزنی ایجاد نکرد.
به گزارش مدال، لیورپول امشب در استادیوم گودیسون پارک با تساوی بدون گل برابر اورتون متوقف شد تا بعد از هفته ها صدر جدول را به منچسترسیتی واگذار کند و کلوپ ضمن گلایه از شرایط جوی، معتقد است تیمش باید تا پایان مبارزه کند.

کلوپ گفت: "به دلایل مختلفی بازی دشواری برابر اورتون تندخو داشتیم و نتیجه رضایت بخش است. باد شدیدی در استادیوم می وزید و این موضوع به هیچ یک از دو تیم کمک نمی کرد. ما سه یا چهار شانس مهم را توسط محمد صلاح و فابینو به دست آوردیم اما نتوانستیم استفاده کنیم اما من به یاد نمی آورم که اورتون هم شانس گلزنی داشته باشد.

سرمربی لیورپول ادامه داد:محمد صلاح نیز تمام تلاش خود را تا آخرین لحظه انجام داد و لیورپول باید تا پایان فصل با رقبای خود و البته اتفاقات و شرایط مبارزه کند. این دربی نیز تمام شد اما در مقابل رقیبی که دو برابر حالت عادی انگیزه داشت یک امتیاز گرفتیم.

کلوپ که از نتیجه راضی به نظر نمی رسید تاکید کرد:ما باید وضعیت خود را همانطور که هست بپذیریم. چند روز دیگر در استادیوم آنفیلد باید به مصاف برنلی برویم و گرچه آن بازی در فاصله کوتاهی از اینجا برگزار می شود، اما یک مسابقه کاملا متفاوت است. ما باید ثبات داشته باشیم و برای کسب نتایج بهتر رقابت کنیم."