کلوپ برای خرید ام‌باپه رکوردها را می‌شکند

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: با درخشش کیلیان ام باپه در ترکیب تیم موناکو بسیاری از قدرتمندان اروپا خواهان به خدمت گرفتن این جوان 19 ساله شدند ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: با درخشش «کیلیان ام باپه» در ترکیب تیم موناکو بسیاری از قدرتمندان اروپا خواهان به خدمت گرفتن این جوان 19 ساله شدند.

این ستاره فرانسوی توانست با عملکردی خیره کننده به یکی از بهترین بازیکنان این فصل اروپا بدل شود و سهمی بزرگ در موفقیت تیمش داشته باشد. موناکو پس از 6 سال، توانست با برتری بر پاری سن ژرمن قهرمان لوشامپیونه شود و در لیگ قهرمانان اروپا به نیمه نهایی برسد.

در هفته های گذشته و طبق ادعای رسانه ها برخی تیم ها مانند آرسنال و رئال مادرید برای خرید این جوان 19 ساله تلاش کرده اند. 

رسانه های انگلیسی حتی از رد شدن پیشنهاد 105 میلیون پوندی توپچی ها خبر داده و مدعی شدند که ونگر حاضر است حتی 122 میلیون پوند نیز بپردازد. 

اما روزنامه دیلی میل از پیشنهاد عجیب لیورپولی ها برای خرید ام باپه خبر داد. قرمز های مرسی ساید که مدت هاست بازیکن گران قیمت نخریده و پول بسیار زیاد خرج نمی کنند حاضرند 100 میلیون پوند برای وی بپردازند. 

با این مبلغ رکورد «پل پوگبا» در تابستان گذشته شکسته می شود. ستاره فرانسوی از یوونتوس با مبلغ 89 میلیون پوند راهی منچستریونایتد شد و رکورد انتقال «گرت بیل» از تاتنهام به رئال مادرید را شکست. 

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال