کلوپ: برای رسیدن به سیتی باید باثبات باشیم

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، معقتد است که تیمش هنوز این شانس را دارد که جانشین منچسترسیتی در صدر جدول شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیورپول سه شنبه شب آخرین بازی سال ۲۰۲۱ میلادی را برابر لسترسیتی برگزار خواهد کرد و امیدوار است که با پیروزی در این بازی به منچسترسیتی نزدیک‌تر شود.

آنها در حالی به مصاف این تیم خواهند رفت که شش امتیاز با منچسترسیتی صدرنشین فاصله دارند، هرچند یک بازی هم کمتر از شاگردان پپ گواردیولا انجام داده‌اند.

کلوپ درباره شرایط تیمش گفت:« ثباتی که بازیکنان در طول این مدت از خود به نمایش گذاشته‌اند باورنکردنی است اما این تنها شانسی است که ما داریم. در لیگی که بهترین تیم دنیا در آن توپ می‌زند، این که بخواهید از آنها جلو بیفتید واقعا کار دشواری است. اما ما تا به حال توانستیم خودمان را در نزدیکی این تیم حفظ کنیم و کاملا دور از دسترس نباشیم. اینطور نیست که دیگر شانسی نداشته باشیم.»

این مربی آلمانی ادامه داد:« اما شما می‌دانید که سیتی امتیازات زیادی  از دست نمی‌دهد پس بهتر است که خودتان هم امتیاز زیادی از دست ندهید. اول از همه باید در همین سطح بمانیم و این چیزی است که به ما این شانس را می‌دهد که ثبات داشته باشیم و از نظر فوتبال بسیار رشد کنیم. اگر نتوانیم با همین ثبات پیش برویم، هیچ شانسی نداریم.»

کلوپ اضافه کرد:« من فکر می‌کنم ما و سیتی توانستیم به یکدیگر فشار بیاوریم تا به آمارهای بسیار خوبی دست پیدا کنیم. تصور کنید اگر در فینال لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ پیروز می‌شدیم و لیگ برتر پیش از آن رامی‌بردیم چه اتفاقی رخ می‌داد! اما نتوانستیم برابر رئال به پیروزی برسیم و لیگ برتر را هم نبردیم. شما می‌توانید بگویید با یک امتیاز اما این تفاوت برای من ۱۱ میلیمتر بود (زمانی که جان استونز شوت محمد صلاح را از روی خط بیرون زد). ثبات آنها در طول این مدت طولانی دیوانه‌وار بوده است.»

تگ ها


فوتبال جهان منچستر سیتی لیورپول لیگ برتر فوتبال