کلوپ: برای صحبت بر سر تمدید قرارداد زود است

یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپول معتقد است فعلاً برای صحبت از تمدید قراردادش با قرمز‌ها خیلی زود است...

یورگن کلوپ فعلاً برنامه‌ای برای تمدید قراردادش ندارد.

به گزارش مدال، پس از شایعات متعدد مبنی بر جدایی گرت بیل از رئال مادرید، ابتدای هفته جاری بود که پل اینس هافبک سابق لیورپول به یورگن کلوپ پیشنهاد جذب این ستاره ولزی را داد. حال سرمربی آلمانی لیورپول در مصاحبه با اسکای اسپورتس می‌گوید:

"نمی‌دانم چرا بازیکنان فوق‌العاده، ایده‌های عجیبی دارند. گرت بیل بازیکن رئال مادرید است و اگر او از این تیم جدا شود، دستمزد فوق‌العاده گران و زیادی خواهد داشت. بیل بازیکن فوق العاده ای است. او را دوست دارم، اما در موردش فکر نمی‌کنم. یک تیم مجموعه‌ای از بهترین بازیکنان به لحاظ عملکرد انفرادی نیست، بلکه آن‌ها باید در کنار یکدیگر به خوبی کار کنند."

وی در خصوص اینکه آیا بازیکنی به لیورپول اضافه خواهد شد یا خیر، گفت:

"لیورپول پروژه ای بلند مدت دارد. این تیم واقعاً خوب است. آیا شرایط دشواری وجود دارد؟ احتمالاً این شرایط وجود خواهد داشت، اگر ما یک، دو یا سه بازیکن جدید جذب کنیم. من نمی‌گویم هیچ کاری انجام نخواهیم داد، این پنجره ای بزرگ برای حصول اطمینان است، اما مردم به بازیکنانی که در حال حاضر در تیم حضور دارند، فکر نمی‌کنند. بعضی اوقات شما باید وضعیت را آرام کنید، صورتحساب‌هایتان را پرداخت کنید و یک زندگی معمولی داشته باشید و قبل از ساختن یک خانه جدید، در خانه‌تان زندگی کنید."

از قرارداد کنونی یورگن کلوپ با لیورپول، سه سال باقی مانده و وی به تمدید قراردادش فکر نمی کند:

"من این سوالات را درک نمی‌کنم. ابتدا اجازه دهید در فصل جاری به میدان برویم. اگر فصل خوبی داشته باشیم، همه خوشحال خواهیم شد، ولی اگر فصل خوبی سپری نکنیم، سپس عده‌ای از مردم خوشحال خواهند شد که قراردادی بلندمدت و هفت ساله در اینجا ندارم. زمان کافی وجود دارد. هیچ برنامه‌ای برای زندگی‌ام در چهار یا پنج سال آینده ندارم، زیرا این منطقی نیست. اجازه بدهید، لحظه‌ای که مناسب است، تصمیم‌گیری کنیم. من حس می‌کنم اکنون لحظه مناسبی برای فکر کردن در خصوص این موضوع نباشد."

اخبار مرتبط:

پارگی رباط صلیبی مدافع لیورپول مقابل دورتموند

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان یورگن کلوپ سرمربی آلمانی اسکای اسپورتس لیگ برتر فوتبال