کلوپ: برای مهار هازارد برنامه داریم

سرمربی آلمانی در آستانه دیدار برابر چلسی از هازارد تمجید کرده است...

سرمربی آلمانی در آستانه دیدار برابر چلسی از هازارد تمجید کرده است

کلوپ از خطراتی که هازارد می‌تواند برای لیورپول ایجاد کند، آگاه است.

به گزارش مدال، یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول به تمجید از ادن هازارد و بیان راه حل احتمالی مهار او پرداخت.

قرمزها که در کورس قهرمانی لیگ برتر، رقابت تنگاتنگی با منچسترسیتی دارند، در یکی از دشوارترین بازی‌های باقی مانده تا انتهای فصل خود، فرداشب در آنفیلد میزبان چلسی خواهند بود. بدون شک خطر اصلی آبی‌ها برای تیم کلوپ، ادن هازارد است که این هفته‌ها در فرم بسیار خوبی قرار دارد.

کلوپ درباره کیفیت هازارد و نحوه مهار او گفت:

"خب برای مهار هازارد استثنائاً در این بازی با 13 بازیکن وارد زمین خواهیم شد و دو نفر فقط مامور مهار ادن خواهند بود (خنده) بهترین راه برای اینکه مطمئن شوید او نمی‌تواند درخشش همیشگی را داشته باشد، جلوگیری از رسیدن پاس‌ها به او است. نیاز داریم کمی بهتر از دیگر تیم‌ها نسبت به هازارد واکنش نشان دهیم. البته کار آسانی نیست چون وقتی توپ در اختیار هازارد است، دیگر دیر است. تلاش می‌کنید بازی و پاسکاری‌ها را بخوانید ولی نهایتا در مصاف یک به یک، نمی‌توان او را دفاع کرد. به کمک بقیه تیم نیاز دارید. 

فوتبالیست‌هایی نظیر هازارد را دوست دارم. اگر هازارد بهترین بازی‌اش را مقابل ما انجام بدهد، باید با آن کنار بیاییم. اگر بتوانیم کاری کنیم که او درخشش همیشگی‌اش را نداشته باشد، اتفاق خوبی برایمان خواهد بود. ادن هازارد وقتی روزش باشد، می‌تواند بهترین دنیا باشد. او کارنامه شگفت انگیزی داشته که هنوز تمام نشده است. بازی او خیلی چیزها دارد که من در فوتبال از آنها خوشم می‌آید. لذت، قدرت، سرعت و ... او بازیکن خوبی است. ولی درست مثل دیگر بازیکنان خوب، او هم باید مقابل ما بازی کند و ما هم تلاش خواهیم کرد حداقل چند مهارت او را از کار بیندازیم. این به ما کمک خواهد کرد."