کلوپ: بهتر شدن برای بازیکنی مثل مانه دشوار است!

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول معتقد است سادیو مانه می تواند در سال های پیش رو عملکردی بهتر از فصول اخیر ارائه کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در روزهای اخیر اخباری در مورد احتمال جدایی سادیو مانه، ستاره سنگالی لیورپول از این تیم در فصل تابستان و انتقال او به تیم هایی چون رئال مادرید یا بارسلونا منتشر شده است. اما یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول از داشتن بازیکنی با این سطح کیفیت و تجربه ابراز رضایت کرده و مدعی شد سادیو مانه می تواند با استفاده از تجربیات سال های اخیر خود در آینده نمایشی بهتر از خود ارائه دهد.

یورگن کلوپ گفت: "پیشرفت کردن آنهم با سطح فعلی سادیو مانه برای یک بازیکن در دنیای فوتبال دشوار است. رابرت لواندوفسکی در سال 1988 به دنیا آمد و پس او 33 سال دارد. همچنین لیونل مسی 34 ساله شده و کریستیانو رونالدو در 37 ساله است. مزیت بزرگ قرار داشتن در اوایل یا اواسط دهه 30 سالگی و این است که به عنوان یک بازیکن اگر در طول دوران حرفه ای خود نکات مثبتی یاد گرفته باشید، می توانید به روشی درست پیش رفته و بازی کنید.


سادیو مانه در ماه آوریل 30 ساله می شود، پس می تواند از آموخته های خود استفاده کرده و حتی به بازیکنی بهتر از دو یا سه سال قبل تبدیل شود. البته مدیران باشگاه های بزرگ متفاوت فکر می کنند. آنها به بازیکنان 32 یا 33 ساله خود نگاه کرده و فکر می کنند که دیگر امکان فروش او وجود ندارد. اما اگر آن بازیکن در این سن و سال از قبل عضو باشگاه باشد فوق العاده می شود، زیرا از تجربه، کیفیت و میل به پیروزی لازم برخوردار است."

 

تگ ها


فوتبال جهان یورگن کلوپ لیورپول لیگ برتر فوتبال