کلوپ به دنبال کشف آرنولد- رابرتسون آینده

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول می‌گوید به دنبال کشف مدافعین مستعد جدید است و قصد دارد ستاره‌هایی مثل الکساندر آرنولد و اندرو رابرتسون را به لیورپول معرفی کند....

به گزارش "ورزش سه"، یورگن کلوپ می‌گوید به دنبال کشف استعدادهای جدید دفاعی و ستاره‌هایی مثل الکساندر آرنولد و اندی رابرتسون است و به پدیده‌هایی مثل نکو ویلیامز برای اضافه شدن به خط دفاع تیمش امید زیادی دارد.

مدافعین کناری لیورپول در فصلی که گذشت واقعاً درخشان ظاهر شدند و بیشترین پاسهای گل را در این تیم به خود اختصاص دادند. الکساندر آرنولد و اندی رابرتسون در این فصل لیگ برتر بیشتر از ۱۰ پاس گل به بازیکنان هم تیمی‌شان دادند تا برای دومین فصل پیاپی اهمیت این پست برای تاکتیک یورگن کلوپ را به نمایش بگذارند.

کلوپ می‌گوید شکی ندارد که آرنولد و رابرتسون در فصل بعدی هم به درخشش ادامه خواهند داد ولی او به دنبال کشف ستاره‌های جدید در پست دفاع کناری است و امید زیادی به نکو ویلیامز پدیده جوان این تیم دارد.

کلوپ در این باره گفت: " ما به فاصله کم بین دو فصل فکر می‌کنیم و می‌دانیم که باید برای این مساله راه حل پیدا کنیم. ما نکو ویلیامز را داریم که پدیده درخشانی است و امید زیادی به او داریم که بتواند در تیم اصلی به عنوان یک بازیکن مهم بازی کند".

سرمربی لیورپول در ادامه گفت: " شکی نیست که پیدا کردن الکساندر آرنولد یا اندی رابرتسون جدید کار سختی است. ولی ما به تلاش ادامه می دهیم و ۱۰۰درصد اطمینان داریم که موفق خواهیم شد".

تگ ها


یورگن کلوپ لیورپول