Banner

کلوپ به لیورپولی‌ها: به تنظیمات اولیه کارخانه برگردید

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول از بازیکنانش خواست باخت واتفورد را فراموش کرده و در بازی فردا شب این تیم مقابل چلسی به تنظیمات اولیه کارخانه برگردند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه لیورپول فردا در اولین دیدار خود بعد از شکست غیرمنتظره‌اش مقابل واتفورد در جام حذفی انگلیس به مصاف چلسی می‌رود، یورگن کلوپ سرمربی این تیم با ارسال پیامی برای بازیکنانش از آنها خواست باخت واتفورد را فراموش کرده، به تنظیمات اولیه کارخانه برگشته و مثل گذشته برای فتح سه جام در این فصل تلاش کنند.

شاگردان یورگن کلوپ تا پیش از بازی قبلی خود مقابل واتفورد در طول فصل در لیگ برتر بدون شکست مانده بودند ولی در این بازی در کمال شگفتی ۳-۰ باختند تا روند پیروزی‌های پشت سرهم‌شان قطع شود.

یورگن کلوپ در این باره  گفته بود:" ما در مقابل واتفورد ارزیابی اشتباهی از وضعیت خودمان و حریف نداشتیم و اینطور نبود که فکر کنیم بازی ساده‌ای در پیش داریم. بچه‌های ما دائما در حال تلاش و سخت‌کوشی هستند. وقتی می‌بریم باید درست رفتار کنیم و وقتی هم می‌بازیم باید نتیجه را مثل مرد بپذیریم".

سرمربی لیورپول در آستانه بازی چلسی خطاب به بازیکنانش گفت:" هر چند وقت یکبار اگر به اندازه کافی خوب نباشید باید از نو شروع کنید. شاید اگر روند پیروزی‌های پیاپی ما بیشتر ادامه داشت تحمل باخت برایمان سخت‌تر می‌شد. ولی حالا دیگر تمام شده. ما می‌توانیم از نو شروع کنیم و مثل سابق بدرخشیم. ما حتما این کار را خواهیم کرد و این را باید در بازی‌های بعدی نشان دهیم".

بیشتر بخوانید:

ستاره لیورپول: به ۴ برد برای قهرمانی نیاز داریم

چه کسانی کلوپ را به این ریخت در آوردند؟

 

 

تگ ها


فوتبال جهان یورگن کلوپ لیورپول فوتبال