کلوپ به هواداران لیورپول: مسئولانه جشن بگیرید

بعد از انتشار تصاویری از جشن و شادی خشونت‌آمیز هواداران لیورپول، یورگن کلوپ سرمربی این تیم از هواداران خواست در جشن‌های قهرمانی مسئولانه رفتار کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از آنکه تصاویری از جشن و شادی هواداران لیورپول بابت قهرمانی تیم‌شان در لیگ برتر، در خیابانهای این شهر منتشر شد که از رفتار عجیب و غریب و خشونت‌بار خبر می‌داد، یورگن کلوپ سرمربی لیورپول با محکوم کردن صحنه‌های منتشر شده، از هواداران خواست برای جشن و شادی ناشی از قهرمانی، مسئولانه رفتار کنند.

یورگن کلوپ در نامه‌ای سرگشاده که در روزنامه لیورپول اکو منتشر شد از هواداران خواست تا جای ممکن در خانه بمانند. کلوپ به هوادران قول داد زمانی که تهدید ویروس کرونا از میان برداشته شود می‌توانند شهر را به رنگ سرخ در بیاورند.

کلوپ در این نامه سرگشاده اشاره کرد از دیدن تجمع تعداد زیادی از هواداران لیورپول در خیابانهای شهر بعد از قعطی شدن قهرمانی‌شان در لیگ برتر ناراحت شده است.

سرمربی لیورپول در این نامه سرگشاد نوشت:" شما با اینکه در حال حاضر نمی‌توانید در استادیوم حضور داشته باشید ولی همچنان دلگرمی‌تان با ما است. من و بازیکنان تیم از شما نهایت تشکر را داریم و من شک ندارم یکی از دلایل عملکرد خوب ما در مقابل کریستال پالاس موجهای مثبتی است که از طرف شما دریافت کردیم. ولی مجبورم این را بگویم که صحنه‌هایی که روز جمعه در شهر دیده شد جالب نبود. من هم انسانم و شور و عشق شما شور و عشق من هم هست. ولی در حال حاضر خیلی مهم است که چنین گردهم‌آیی‌های جمعی نداشته باشیم".

کلوپ در ادامه نوشت:" لطفا به شکلی امن و در محیط اختصاصی خودتان جشن بگیرید تا خطر این بیماری وحشتناک را در جامعه بیشتر از این گسترش ندهید. وقتی زمانش برسد همه ما جشن خواهیم گرفت و شهر را به رنگ سرخ در خواهیم آورد".

بیشتر بخوانید:

یورگن کلوپ: گواردیولا بهترین مربی جهان است

کلوپ لیورپول را به یک الگوی جهانی تبدیل کرد

 

 

تگ ها


فوتبال جهان یورگن کلوپ لیورپول فوتبال