کلوپ: تفاوت لیورپول و چلسی ۳۰ امتیاز نیست

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول دوای درد همه مشکلات را خرید بازیکن نمی داند....

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول طی دو فصل گذشته هزینه زیادی نداشته است. آنها در ژانویه تاکومی مینامینو را از ردبول سالزبورگ با رقم تقریبی ۷ میلیون پوند جذب کردند، اما تابستان گذشته  نیزتصمیم گرفتند که فقط دو بازیکن جوان به نام های سپپ ون دن برگ و هاروی الیوت و دو دروازه بان ذخیره یعنی اندی لونرگان و آدریان را جذب کنند. حالا کلوپ در رابطه با این سیاست صحبت کرده است.

یورگن کلوپ گفت: "من از تیمم ۱۰۰ درصد خوشحال هستم. سال گذشته همه از ما خواستند که این و آن را جذب کنیم، اما ما به دلایل خودمان این کار را نکردیم. این طور نیست که ما نمی خواستیم این کار را انجام دهیم. ما سعی می کنیم دائما تصمیمات درستی بگیریم، اما در ادامه ویروس کرونا آمد و اوضاع را در مورد همه مشاغل جهان، نه فقط فوتبال به سمت بدتر تغییر داد.

این طور نیست که فکر کنیم در نقل و انتقالات نمی توانیم پیشرفت کنیم. ما فقط آنچه را که برایمان امکان پذیر است و می توانیم را انجام می دهیم. تفاوت اصلی بین ما و تیم های دیگر امسال ثبات بوده است. شما دیدید که دیدار مقابل چلسی چقدر سخت بود و ما با نتیجه ۱-۲ به پیروزی رسیدیم. اکنون چلسی ۳۰ امتیاز عقب تر از ما هستند، اما در زمین شرایط فعلی تیم ها در نظر گرفته می شود.

آنها فوتبال بازی کردند و می توانستند در آن بازی پیروز شوند، اما بازیکنان من مانند دیوانه وار مقاومت کردند و این تفاوت ما بود. من نمی دانم که آیا می توانید چنین چیزی را در بازار نقل و انتقالات خریداری کنید یا خیر. ما نمی توانیم فقط بخاطر اینکه تیم های دیگر بازیکن می خرید می کنند ما نیز همین کار را تکرار کنیم. تصور کنید سال گذشته وقتی ۹۷ امتیاز داشتیم، همه شما (رسانه ها) ... توصیه شما به من چه بود؟ چه کسی را باید جذب کنیم تا فاصله ای یک امتیازی با سیتی را کم کنیم؟ اما ما کسی را نخریدیم و شما دیدید که چه اتفاقی افتاد. ما سال آینده و مانند امسال و سال قبل بارها مورد آزمایش های زیادی قرار گرفت و ما باید اطمینان حاصل کنیم که برای این چالش ها آماده هستیم. "

تگ ها


یورگن کلوپ لیورپول