کلوپ: خنده‌دار است که فکر کنید لیورپول از این شرایط راضی است

سرمربی لیورپول به دنبال حل مشکل خط دفاع این تیم با خرید یک بازیکن در آخرین روزهای این پنجره نقل و انتقالاتی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یورگن کلوپ می گوید که تلاش های لیورپول برای جذب یک مدافع جدید، با درخواست پول هنگفت از سوی بازیکنان و تیم ها، بی نتیجه مانده.

لیورپول که هنوز نتوانسته بازیکنی را جایگزین ویرژیل فن دایک، مدافع مصدوم اش، کند، جو گومز را نیز به دلیل مصدومیت از دست داد و کلوپ به تازگی اعلام کرده که قصد دارد این ماه بازیکنی را به خط دفاعش اضافه کند.

کلوپ گفت: "نمی دانم چه می شود، ولی ما سعی خود را خواهیم کرد. ما همیشه سعی می کنیم. خنده دار است اگر فکر کنید لیورپول از این شرایط راضی است و اهمیتی نمی دهد و تلاشی برای گرفتن بازیکن نمی کند.

ما سعی مان را می کنیم اما همانطور که می دانید تا اتفاقی نیافتد، چیزی برای گفتن نیست. خواهیم دید.

ما در تلاشیم که کار درست را بکنیم. اگر ممکن بود که عالی، اگر ممکن نبود هم کاری نمی شود کرد."

جوئل ماتیپ، دیگر بازیکن لیورپول، نیز در دیدار برابر تاتنهام مصدوم شد و در همان بازی فابینیو هم برای قرمز ها به میدان نرفت چرا که او هم دچار مصدومیتی جزئی بود.

گفته می شود که کلوپ به دنبال عقد قرارداد با دایوت اوپامکانو و ابراهیما کوناته، دو بازیکن لایپزیش است، اما سرمربی لیورپول می داند خرید بازیکنانی در کلاس جهانی، آن هم در ژانویه کار سختی خواهد بود.

کلوپ افزود "می دانید که اوضاع مدافعان میانی چطور است. می دانید که آن مدافعان میانی در چه باشگاه هایی بازی می کنند، چون همه دارند درباره آنها صحبت می کنند. بگویید آیا یکی از این باشگاهها هست که پول لازم باشد و بخواهد یکی از بازیکنانش را بفروشد؟

اگر هم پول بخواهند، رقم های نجومی و دیوانه وار می خواهند.

مطمئن نیستم در حال حاضر یک مدافع میانی ۹۰ میلیون یورویی در دسترس باشد و باشگاهی فکر کند که خب می توانیم ۹۰ میلیون یورو بابت او بگیریم پس بگذار بفروشیمش.

تیم ها بازیکنانی با این کیفیت را این موقع از فصل نمی فروشند."

بیشتر ببینید:

صحبتهای مورینیو بعد از بازی لیورپول - تاتنهام

حواشی برتری منچستر یونایتد مقابل لیورپول

 

 

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال