کلوپ: خیلی چیزها هست که لمپارد باید یاد بگیرد

یورگن کلوپ از فرانک لمپارد به دلیل استفاده از کلمات نامناسب علیه او انتقاد کرد و گفت چیزهای زیادی هست که سرمربی چلسی باید یاد بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یورگن کلوپ سرمربی لیورپول با انتقاد از فرانک لمپارد به خاطر درگیری لفظی با او و نیمکت لیورپول در جریان دیدار روز چهارشنبه دو تیم گفت بر خلاف ادعای لمپارد نیمکت لیورپول به هیچ وجه متکبر نیست. کلوپ همچنین گفت چیزهای زیادی هست که لمپارد باید یاد بگیرد.

در جریان دیدار روز چهارشنبه چلسی و لیورپول که با شکست ۵-۳ چلسی همراه بود فرانک لمپارد در کنار زمین با کلوپ و نیمکت لیورپول درگیر شد و کلماتی نامناسب به زبان آورد. لمپارد از جمله خطاب به کلوپ از عبارت "خفه شو" و "بشین سر جات" استفاده کرد. لمپارد دقایقی پیش در یک کنفرانس خبری گفت به خاطر کلماتی که مورد استفاده قرار داده متاسف است ولی به خاطر شور و حساسیتی که برای دفاع از تیمش به خرج داده عذرخواهی نمی‌کند.

یورگن کلوپ در اولین اظهارنظر خود درباره حادثه روز چهارشنبه گفت:

من و نیمکتم اهل تکبر نیستیم. کسی نمی‌تواند به من و نیمکتم چنین اتهامی بزند چون ما متکبر نیستیم. فرانک آن روز خیلی حساس بود که البته این برای من واقعاً قابل احترام است. کسی که در چنان موقعیتی قرار می‌گیرد به نظر من می‌تواند هر چه دلش می‌خواهد بگوید. ولی بعد از بازی همه چیز تمام می‌شود. من خودم در گذشته چیزهای زیادی گفته ام چون این حرفها در آن شرایط ناشی از احساسات خالص است. ما به شدت درگیر بازی بودیم و لمپارد به آنفیلد آمده بود تا پیروز شود و صعودشان به چمپیونزلیگ را قطعی کند.

لمپارد باید یاد بگیرد. ولی چیزی که لمپارد باید یاد بگیرد این است که همه چیز را با شنیدن سوت پایان بازی تمام کند. کاری که او نکرد. اینکه بعد از بازی همچنان در این باره صحبت شود درست نیست. فرانک باید یاد بگیرد. او وقت زیادی برای یاد گرفتن دارد و مربی جوانی است. کلماتی که در جریان بازی استفاده می‌شود اصلاً مهم نیست. ما اهل تکبر نیستیم. بلکه درست برعکس در نقطه مقابل غرور و تکبر قرار داریم.

جدل‌ها بعد از سوت پایان بازی باید تمام شود. در چنین لحظاتی هر کس چیزی می‌گوید با این هدف که به طرف مقابلش ضربه‌ای بزند. بحث و جدل یعنی همین که اصلاً هم اشکالی ندارد. ولی وقتی سوت پایان بازی زده شد این دفتر باید بسته شود. لمپارد این کار را نکرد و چیزی که من از آن ناراحتم این است.

تنها دلیلی که به لمپارد جواب می دهم. تنها دلیلی که الان دارم راجع به این موضوع صحبت می کنم این است که لمپارد در پایان بازی راجع به ماجرا صحبت کرد. فکر کنم اینکه من هم بخواهم موضع خودم را توضیح بدهم منطقی است.

بیشتر بخوانید:
چمبرلین: جرارد الگوی من بود؛ من الگوی دیگران می‌شوم
نیمار، اسلحه اصلی PSG برای فتح سه جام دیگر
ساری: بعد از قرنطینه، بازی ها خیلی عجیب شده‌‌اند 

تگ ها


فوتبال جهان یورگن کلوپ فرانک لمپارد لیورپول چلسی لیورپول-چلسی لیگ برتر فوتبال