کلوپ: داور مسابقه بسیار ضعیف کار کرد

تیم فوتبال لیورپول دقیاقی پیش در ورزشگاه خانگی خود آنفیلد مقابل تاتنهام به تساوی 2_2 رضایت داد، کلوپ سرمربی آلمانی لک لک ها در کنفرانس خبری پی از این دیدار گفت: "زمان های بسیاری در بازی وجود داشت که می توانم در خصوص آنها صحبت کنم ولی تصمیمات داوری نتیجه بازی را رقم زد بنابراین نمی توان ......

تیم فوتبال لیورپول دقیاقی پیش در ورزشگاه خانگی خود آنفیلد مقابل تاتنهام به تساوی 2_2 رضایت داد، کلوپ سرمربی آلمانی لک لک ها در کنفرانس خبری پی از این دیدار گفت:
"زمان های بسیاری در بازی وجود داشت که می توانم در خصوص آنها صحبت کنم ولی تصمیمات داوری نتیجه بازی را رقم زد بنابراین نمی توانم کمکی کنم ولی می توانم راجع به آنها صحبت کنم. هر دو پنالتی که برای تاتنهام گرفته شد را درک نمی کنم. اولی که آفساید بود و در مورد دومی نیز در حال حاضر می دانم که داور و کمکش چه خواهند گفت."
"بله برخورد وجود داشت و خیلی کوچک بود اما لاملا درون آن صحنه پرید و خودش را به نوعی وارد برخورد کرد و سپس خود را انداخت. اگر داور بازی را در همان سطح از ابتدا شروع می کرد مشکلی نبود اما در نیمه اول برخوردهای در همین سطح را برای ما خطا نگرفت. سپس برخورد نرم تر را خطا تلقی کرد."
"تاتنهام فوتبال خوبی ارائه کرد. آنها کیفیت بالایی دارند و در مرکز زمین از نظر فیزیکی خوب کار کردند. در نیمه دوم تاتنهام قدرت خود را نشان داد و ما باید در دفاع کاملا خوب کار می کردیم. ضد حملاتی داشتیم و فشار خوبی روی آنها وارد کردیم و از کناره ها نفوذهای خوبی داشتیم. یک مقدار بدشانس بودیم ولی موقعیت های زیادی برای پیروزی در این بازی داشتیم و پیروز نیز می شدیم اگر آن تصمیمات اتخاذ نمی شد."

تگ ها


اخبار روز لالیگا فوتبال