کلوپ : در دیدارهای خانگی نتیجه خوبی نگرفته ایم

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول در مورد دیدار حساس تیمش برابر ساوتهمپتون صحبت کرد ......
یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول در مورد دیدار حساس تیمش برابر ساوتهمپتون صحبت کرد ...

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول در مورد دیدار حساس تیمش برابر ساوتهمپتون صحبت کرد.​​​​​​​

به گزارش  مدال به نقل از"ورزش سه"، مرسی سایدی ها در رقابت برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان، کار دشواری برای غلبه بر ساوتهمپتون دارند.

 دیدار برابر ساوتهمپتون: "در دیدارهای قبلی خانگی نتایج خوبی نگرفته ایم و شاید این موضوع باعث نگرانی شده باشد اما من اطمینان دارم که ما باید با شجاعت تمام به میدان رفته و پیروز شویم.

  باید از جریان بازی لذت برده و با جدیت تمام در امور دفاعی ظاهر شویم و اگر لازم شد با استفاده از فضای خاص ایجاد شده در استادیوم بازی را به نفع خودمان کنیم.

 دیدارهای مهمی پیش رو داریم که 2 تای آن در خانه برگزار خواهد شد که اولی برابر ساوتهمپتون است و ما باید در بهترین شرایط ممکن به مصاف آنها برویم. اگر برای رتبه های بالای جدول مبارزه می کنید، باید در همه بازی ها پیروز باشید.

 از نظر من ساوتهمپتون یکی از زیباترین بازی ها را در لیگ برتر ارائه می دهد. من از تماشای بازی آنها لذت می برم و احترام زیادی برای رقیب خود قائل هستم."

 احتمال کسب سهمیه: "ما باید در هر 4 دیدار بعدی پیروز شویم و در حال حاضر وظیفه ما حساب کردن امتیازات نیست بلکه ما فقط باید به دنبال جمع کردن امتیاز باشیم."

 

رویارویی با انتقادها در صورت عدم کسب سهمیه: "اگرچه روی لیورپول فشار وجود دارد اما این فشار مثبتی است و ما از کیفیت حریفان خود خبر داریم.

 من اینگونه فشارها را دوست دارم زیرا در راستای رسیدن به یک هدف بزرگ است اما نباید فراموش کرد که در چنین شرایطی، قرار نیست همیشه احساس خوبی داشته باشیم.

 معمولا در این شرایط همیشه قبل از بازی ها لحظات سختی را سپری می کنیم اما در نهایت ما برای پیروز شدن بازی خواهیم کرد."

یورگن کلوپ (سرمربی) لیورپول

ستاره های ورزشی را در لنز ببینید

آث میلان پیام صادقیان سروش رفیعی منچستر یونایتد احمد آل نعمه بارسلونا