کلوپ در قرنطینه: از تماشای TAKEN تا چالش چمبرلین

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول در مصاحبه با وبسایت این باشگاه به صحبت در موردروزهای سخت قرنطینه پرداخت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فوتبال در انگلیس مثل دیگر نقاط اروپا تعطیل است و شیوع گسترده کرونا در این کشور تاکنون جان ۵۰۰ نفر را گرفته است. شروع مجدد لیگ برتر انگلیس در هاله ای از ابهام قرار دارد و مشخص نیست که شرایط چه زمانی به حالت عادی باز خواهد گشت.

لیورپول تنها دو برد دیگر تا قهرمانی فاصله داشت اما رقابت ها نیمه تمام ماند . بدون شک اگر بازی ها به اتمام نرسد و نتایج لغو شوند، بیشترین ضرر را قرمزهای آنفیلد خواهند دید.

طبق دستور دولت انگلیس، این کشور در قرنطینه عمومی قرار دارد. یورگن کلوپ نیز مثل دیگر لیورپولی ها در قرنطینه خانگی است.

سرمربی لیورپول در مصاحبه با وبسایت رسمی باشگاه و در مورد روزهای قرنطینه گفت:« مثل جیمز میلنر اقدام به کوتاه کردن چمن نکردم ولی چالش چمبرلین را تمرین کردم. نمی توانم بگویم مثل او اجرا کردم ولی به آن بدی که تصور می کنید هم نبود. در چنین مقطعی بسیار مهم است که نشان دهیم شرایط را جدی گرفته ایم اما در هر صورت ما انسانیم. الان همه در خانه هستیم و زمانی که خانه ایم، طبعا نمی توانیم به دیگران کمک کنیم.

ما در سوپرمارکت ها و مراکز درمانی کار نمی کنیم ولی در خانه باید سرحال باشیم و این کار را برای دیگران هم انجام دهیم. اگر بازیکنانم در اینستاگرام ویدیوهای جذاب و مفرحی منتشر می کنند، به نظرم اقدام بسیار خوبی است. من که کاملا از این کار راضی هستم. همه این چیزهای جذاب می تواند روحیه مردم را عوض کند.»

کلوپ ادامه داد:« در روزهای قرنطینه توانسته ام چندین فیلم تماشا کنم برای مثال سه گانه "TAKEN" را بار دیگر دیدم. طبیعی است که در چنین روزهایی شما نمی توانید کارهای گذشته را انجام دهید. فعلا دو هفته است در خانه هستم و شاید به نظر، طولانی بیاید ولی با توجه به شرایط موجود، نمی توان گفت خیلی هم طولانی است.

اغلب این را گفته ایم و فکر می کنم بقیه هم می دانند که فوتبال مهمترین مساله در زندگی نیست. ۱۰۰ درصد مهمترین مساله محسوب نمی شود. واضح است که الان مبارزه با این ویروس، مهمتر از هر چیزی است. معتقدم تنها راه اینکه هر چه زودتر به زندگی عادی برگردیم و فوتبال از سر گرفته شود، رعایت موارد بهداشتی و نیز انضباط اجتماعی است. برای مثال حفظ فاصله را باید رعایت کنیم و شستن دست ها و مسائل دیگری که گوشزد کرده اند. قدم به قدم می توانیم به بازگشت به روزهای گذشته نزدیک تر شویم. باید آرامش خودمان را حفظ کنیم و ایمان داشته باشیم که روزهای خوب از راه می رسند.»

بیشتر بخوانید:

بر عهده من بود نیمار برای رئال بازی می کرد

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول یورگن کلوپ کلوپ لیورپول لیگ برتر فوتبال