کلوپ: دیوانه‌وار خواهیم جنگید/ امروز زیبا بازی نکردیم

کلوپ از تسلیم نشدن بازیکنانش گفته است...

کلوپ از تسلیم نشدن بازیکنانش گفته است

شاگردان کلوپ امشب در دیداری دراماتیک تاتنهام را در آنفیلد شکست دادند.

به گزارش مدال، ابتدا روبرتو فیرمینو لیورپول را پیش انداخت ولی لوکاس مورا در نیمه دوم کار را برابر کرد. دقیقه 90 بازی نیز توبی آلدرویرلد با گل به خودی خود سه امتیاز را تقدیم لیورپول کرد. با این برد لیورپول موقتا به صدر جدول صعود کرد.

یورگن کلوپ در پایان بازی گفت:« پس از گل دوم نسبتا آرام بودم؛ چرا که واقعا شگفت زده شده بودم. من فقط ضربه سر صلاح را دیدم و دیگر متوجه نشدم توپ چطور وارد دروازه شد.

 واضح است که از گل تساوی تاتنهام ناراحت شدم اما معتقدم به آن گل نیاز داشتیم تا به خودمان بیاییم. نیمه اول شانس های فوق العاده ای برای گلزنی داشتیم و فقط یک گل زدیم که البته گل زیبایی هم بود. نیمه دوم کمی سنگین و کند بودیم و به نوعی در جریان بازی قرار نداشتیم. تاتنهام کمی سبک بازی خود را تغییر داد و ما نتوانستیم خودمان را به خوبی وفق دهیم.

پس از گل تاتنهام، دوباره وارد بازی شدیم و تلاش مان بیشتر شد و شانس های بزرگی هم به دست آوردیم. ما در حال رقابت با بهترین تیم کنونی دنیا یعنی سیتی هستیم و تاتنهام هم یکی از بهترین تیمهای دنیاست و این نشان می دهد که کارمان تا چه اندازه سخت است.»

کلوپ ادامه داد: "ما می توانیم فوتبال بهتری بازی کنیم. نیمه اول موقعیت های زیادی داشتیم و یک گل زدیم و نیمه دوم که موقعیت های مان کمتر بود هم یک گل زدیم. بسیار عالی. سیتی فصل گذشته قهرمان شد و هنوز هم فوتبال زیبایی بازی می کند. ما باید مثل دیوانه ها بجنگیم. امروز همه چیز مثبت بود. قبلا گفته ام که 500 راه برای رسیدن به پیروزی وجود دارد و امروز ما از راه زشتش به این هدف رسیدیم؛ اما اهمیتی ندارد."

کلوپ در مورد نقش هواداران در پیروزی امشب لیورپول نیز گفت: "هواداران ما فوق العاده بودند و ما را به سمت پیروزی هل دادند. شاید اگر تشویق های آنها نبود، نمی توانستیم به گل دوم برسیم."