کلوپ: راموس را به تولدم دعوت نمی کردم!

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول هدف تیمش برابر رئال مادرید را انتقام گیری نمی داند....

به گزارش "ورزش سه"، سه سال بعد از فینال جنجالی و پرحاشیه بین لیورپول و رئال مادرید در کیف در سال ۲۰۱۸، فردا شب این دو تیم در مادرید در لیگ قهرمانان به مصاف هم می روند. یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول در نشست خبری حاضر شده و به شوخی در مورد احتمال حضور در لالیگا در آینده صحبت کرد.

یورگن کلوپ گفت: "انگیزه من در بالاترین سطح است، ما با رئال مادرید بازی می کنیم و دلیل حضور در این مرحله به خاطر فینال سال ۲۰۱۸ نیست. اما البته آن بازی را به یاد می آورم. اگر کسی یک هفته بعد از آن فینال از من سوال می کرد که آیا سرخیو راموس را برای جشن تولدم دعوت می کنم یا نه، پاسخم منفی بود. آن دیدار یک شب عجیب بود، اما مربوط به مدت ها پیش است.

من نمی توانم آن احساس، عصبانیت یا هر چیز دیگری را تغییر داده و حتی در مورد سعی کنم. ما می خواهیم نشان دهیم که چقدر خوب هستیم. اگر از رئال مادرید بهتر باشیم، می توانیم حس پیروزی را تجربه کنیم. ما در بازی سال ۲۰۱۸ نیز خوب بازی کردیم ودر واقع تیم ما برای این نوع بازی ها ساخته شده است.

همه می گویند رئال شانس اول صعود است، اما ما نیز برای کسب موفقیت فرصت داریم. هیچ کس ۲۵ سال بعد علاقه ندارد به گذشته نگاه کند و بداند ما در آن فینال ۲۵ دقیقه خوب بازی کردیم. اکنون احساس خوبی داریم، اما با حریف سرسختی روبرو هستیم. هدف ما انتقام نیست و قصد داریم صعود کنیم."

بهبود شرایط لیورپول در هفته های اخیر: "خیلی اصرار ندارم به کل جهان ثابت کنم ما چه کیفیت بالایی داریم. در واقع هدف ما تلاش برای کسب بهترین دستاورد از فصل جاری است. چندی قبل من با لوتار ماتیوس مصاحبه کرده و گفتم بعید به نظر می رسد در جمع چهار تیم برتر قرار بگیریم، اما حالا شرایط بهتر به نظر می رسد.

باید برابر رئال مادرید بازی کنیم که آنها بسیار باتجربه و در وضعیت خوبی قرار بداند. اگر یک تیم راه و رسم قهرمانی در لیگ قهرمانان را بداند نامش رئال مادرید است."

احتمال هدایت رئال مادرید در آینده: "سه باشگاه خوب در لالیگا وجود دارد و همه آنها به درد من می خورند. تنها مشکلم این است که اسپانیایی من بسیار بد است. شما از حضور من در اسپانیا با زبان اسپانیایی شکسته لذت نخواهید برد. تمام این باشگاه ها سرمربیان بزرگی دارند و رئال مایورکا مقصد خوبی برایم خواهد بود."

تگ ها


سرخیو راموس یورگن کلوپ لیورپول رئال مادرید