کلوپ: رفتن صلاح به المپیک؟ هنوز تصمیم نگرفتم

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، قصد ندارد مانع از حضور محمد صلاح در رقابت های المپیک شود اما اعلام کرد هنوز در این مورد با فدراسیون فوتبال مصر به توافق نرسیدند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شوقی غریب، سرمربی تیم المپیک مصر، اعلام کرد که دوست دارد محمد صلاح را در رقابت های المپیک توکیو در اختیار داشته باشد و این به معنای غیبت این ستاره مصر در تور پیش فصل قرمزهاست؛ شرایطی که کلوپ ترجیح می دهد پیش نیاید.

او به خبرنگاران گفت:" آیا من دوست دارم بازیکنی را در تمرینات پیش فصل در اختیار نداشته باشم؟ نه. البته که نه. اما ما باید چیزهای مختلفی را در نظر بگیریم. من با صلاح صحبت خواهم کرد.

ما دقیقا می دانیم چه می خواهیم اما نیاز به اطلاعات بیشتری نیاز داریم؛ اینکه شرایط چطور خواهد بود، چه زمانی اردوی آماده سازی شروع می شود و همه چیزهای دیگر و اینکه هنوز هیچ کسی با من تماس نگرفته است. فقط در رسانه ها صحبت شده است.

ما قبلا هم بدون صلاح بازی کردیم اما خدا را شکر نه زیاد اما گاهی اوقات باید این کار را بکنیم. همه چیزهای مثبتی که می توانم در مورد صلاح بگویم را قبلا گفته ام.

اما این رقابت های المپیک است. من هم یک آدم ورزشی هستم. المپیک، المپپیک است اما باید ببینیم چه پیش می آید. باید ببینیم چطور می توانیم این شرایط را مدیریت کنیم. ما در حال حاضر نمی توانیم در مورد آن بحث کنیم زیرا من هیچ چیزی در مورد آن نمی دانم، یا حداقل زیاد نمی دانم."

بیشتر بخوانید:

ستاره لیورپول بالاتر از مسی قرار گرفت!

ستاره لیورپول، سورپرایز المپیک توکیو؟

 

 

تگ ها


فوتبال جهان یورگن کلوپ محمد صلاح لیورپول لیگ برتر فوتبال