کلوپ: رقابت برای قهرمانی لیگ برتر لذت‌بخش است

سرمربی لیورپول از رقابت برای کسب عنوان قهرمانی خشنود است...

سرمربی لیورپول از رقابت برای کسب عنوان قهرمانی خشنود است

کلوپ در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل لسترسیتی حضور پیدا کرد.

به گزارش مدال، فردا در چارچوب لیگ برتر انگلستان، تیم های لیورپول و لسترسیتی به مصاف هم می روند.

به نقل از لیورپول اکو، یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول پیش از دیدار مقابل لسترسیتی ابتدا در خصوص آخرین وضعیت فن دایک و دیگر مصدومان تیمش گفت:

"ویرجیل کمی مریض بود ولی روز گذشته تمرین کرد. بنابراین خواهیم دید چه پیش خواهد آمد. او امروز نیز تمرین خواهد کرد و  باید ببینیم چه پیش می آید. وینالدوم نیز تمرین کرده و فابینیو هم تمرین خواهد کرد. ترنت الکساندر آرنولد نیز به بازگشت نزدیکتر است ولی هنوز برای بازی فردا آماده نیست."

وی در خصوص سفر تیم در دبی افزود:

"آیا خبری از آن سفر در شبکه های اجتماعی پخش نشد؟ ما فقط تمرینات سبک داشتیم. چمبرلین نیز تمرین کرد. در کل خوب بود. چند بازیکن مدتی بود بازی نکرده بودند و این اردو به ما زمان بیشتری داد."

سرمربی لیورپول تصریح کرد:

"بهترین رقابت، رقابت برای قهرمانی در لیگ برتر است. حضور در تاپ فور نیز مهم است زیرا آن درآمد باشگاه را در سال پیش رو تضمین می کند. در باشگاهی مانند لیورپول شما همیشه باید برای کسب همه چیز تلاش کنید. بسیار مهم است که ما فصل آینده نیز در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنیم."

کلوپ در مورد لسترسیتی ادامه داد:

"آنها مانند یک تیم بزرگ بازی می کنند و واقعا یک تهدید بزرگ برای رقبا هستند. ما انتظار یک بازی سخت و یک حریف خطرناک را داریم. لسترسیتی تیم خوب و با استعدادی است و جیمی واردی یکی از بهترین مهاجمان لیگ برتر است. خوشحالم این بازی شب چهارشنبه است و امیدوارم هواداران مان بدانند که به حمایت شان نیاز داریم. باید هرچه در توان داریم را به کار ببریم تا امتیاز بگیریم."

او در مورد برنامه بازی ها خاطرنشان کرد:

"اگر ببریم، به برنامه دیگر تیم ها علاقه ای نداریم. انتظار من این است که منچسترسیتی همه بازی ها را ببرد. اگر ما خواهان کسب چیزی هستیم باید کار خودمان را انجام دهیم. متمرکز بودن روی دیگر تیم ها کمکی نمی کند. انتظارم این است که منچسترسیتی بازی اش را ببرد و اختلاف تا قبل از بازی ما 1 امتیاز باشد."