کلوپ: سالزبورگ حریفی فوق‌العاده است/ ویرجیل بهترین مدافع دنیاست

یورگن کلوپ در کنفرانس خبری دیدار تیمش با سالزبورگ ضمن تمجید از حریف، ویرجیل فن دایک را بار دیگر بهترین مدافع دنیا معرفی کرد...

یورگن کلوپ در کنفرانس خبری دیدار تیمش با سالزبورگ ضمن تمجید از حریف، ویرجیل فن دایک را بار دیگر بهترین مدافع دنیا معرفی کرد

به گزارش خبرنگار مدال، فرداشب لیورپول در هفته دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مثابل سالزبورگ اتریش قرار می‌گیرد و یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در کنفرانس خبری این بازی به تمجید از حریف تازه‌وارد به لیگ قهرمانان پرداخته است.

کلوپ در جمع خبرنگاران گفت:

"سالزبورگ مجموعه‌ای از بازیکنان جوان و مستعد را دور هم جمع کرده و حریف فوق‌العاده‌ای برای ما خواهد بود، زیرا رالف رانگنیک یک مدیر و مربی فوق‌العاده محسوب می‌شود. آنها سازمان‌یافته فوتبال بازی می‌کنند و سعی دارند تا از لحظات حضور در لیگ قهرمانان لذت ببرند. آنها در غافلگیر کردن رقبا تخصص دارند اما من سبک بازی آنها را می‌شناسم و فردا خواهید دید که چه برنامه‌ای برای رویارویی با آنها داریم."

سرمربی آلمانی در مدافع هلندی تیمش افزود:

"من هنوز هم فکر می‌کنم ویرجیل بهترین مدافع جهان است. من از عملکرد تمام مدافعین تیمم رضایت دارم اما باید پذیرفت در حال حاضر مدافعی بهتر از ویرجیل در دنیا وجود ندارد."

او درباره وضعیت مصدومان تیم ادامه داد:

"مصدومیت آلیسون جدی بود و ما در مورد او ریسک نمی‌کنیم. او با جدیت تمرین می‌کند اما هنوز منتظر نظر کادر پزشکی باشگاه هستیم. ما فردا شکیری و ماتیپ را نیز ۱۰۰٪ آماده در اختیار نداریم و مانند همیشه در مورد بازگشت بازیکنان عجله نخواهیم کرد."

اخبار مرتبط:

هدف اول لیورپول در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰

تگ ها


سرمربی آلمانی یورگن کلوپ فوتبال جهان بهترین مدافع جهان ستاره هلندی لیورپول لیورپول-سالزبورگ فوتبال