کلوپ: سیتی بهترین تیم دنیا است/ از شرط بندی خوشم نمی آید

سرمربی لیورپول معتقد است من سیتی نمی تواند به تمام جام ها دست یابد...

کلوپ با اظهار نظر درباره تیم رقیب می‌گوید: منچستر نقص هایی دارد که باعث می شود از رسیدن به تمام چهار جام جا بماند.

به گزارش مدال، یورگن کلوپ در مصاحبه ای عنوان کرد: "اگر من هم یک فوتبالیست بی‌طرف بودم با دیدن بازی‌های منچسترسیتی به این نتیجه می‌رسیدم که این تیم در پایان فصل به چهار جام قهرمانی دست خواهد یافت ولی من نقص‌هایی در سیتی تشخیص داده و کاملا مطمئن هستم شاگردان گواردیولا نمی‌توانند همه جام های ممکن را به خود اختصاص دهند."

کلوپ افزود: "با اینکه سیتی بهترین تیم دنیا است ولی به دلایل فنی معتقدم این تیم نمی‌تواند همه بازی‌های باقی‌مانده‌اش را پیروز شود و لیورپول همچنان شانس زیادی برای فتح دو جام دارد".

سرمربی قرمزها تاکید کرد:"اگر من هم یک فوتبالدوست ساده بودم فکر می‌کردم سیتی می‌تواند هر چهار جام قهرمانی را مال خود کند. بله، کسی که از بیرون به فوتبال و رقابت داغ لیورپول و سیتی نگاه کند به جز این فکری نخواهد کرد. این یک واقعیت است".

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول در ادامه گفت:" به نظر می‌آید سیتی در حال حاضر بهترین تیم دنیا است. سیتی، بارسلونا و یوونتوس، بخت‌های اصلی قهرمانی در لیگ قهرمانان امسال هستند. ولی سیتی نسبت به آن دو تیم تا حدودی پایدارتر به نظر می‌رسد".

سرمربی لیورپول در ادامه اظهاراتش افزود:" ولی این معنایش این نیست که آنها همه بازی‌هایشان را با پیروزی تمام خواهند کرد. خیلی‌ها فکر می‌کنند این اتفاق می‌افتد ولی من می‌گویم اینطور نخواهد شد. حتی می‌توانستم روی این شرط ببندم ولی اهل شرط‌بندی نیستم و از این کار خوشم نمی‌آید".

تگ ها


لیگ برتر فوتبال