کلوپ: شاید آلمان با یوواخیم لوو قهرمان اروپا شد

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول به حمایت از یوواخیم لوو پرداخته است....


به گزارش "ورزش سه"، شکست سنگین برابر تیم ملی اسپانیا باعث شد شایعات زیادی در مورد احتمال تغییر در کادر فنی تیم ملی آلمان و قطع همکاری با یوواخیم لوو منتشر شود، اما در نهایت فدراسیون فوتبال این کشور اعلام کرد حداقل تا پایان رقابت های یورو ۲۰۲۰ با او ادامه خواهد داد. گرچه از یورگن کلوپ به عنوان یکی از نامزدهای جایگزینی یوواخیم لوو نام برده می شد، اما او معتقد است احتمال موفقیت تیم ملی آلمان در رقابت های یورو وجود دارد.

یورگن کلوپ گفت: "مردم همیشه فکر می کنند که سرمربی بعدی بلافاصله تیم را متحول کرده و می تواند عملکرد درخشانی ارائه دهد. نباید فراموش کرد یوواخیم لوو برای سالهایی طولانی روی نیمکت تیم ملی آلمان بسیار موفق بوده است.

از نظر من احتمال بزرگی وجود دارد که یوواخیم لوو بتواند به طور کامل شرایط را برعکس کند. سال آینده مسابقات قهرمانی اروپا برگزار می شود و شاید تیم ملی آلمان تحت هدایت او به عنوان قهرمانی دست یافت."

کلوپ همچنین در مورد تصمیم یوواخیم لوو مبنی بر دعوت نکردن از ژروم بواتنگ، توماس مولر و مت هوملس نیز گفت:" در حال حاضر همه در مورد این تحولات صحبت می کنند و معمولا در ابتدا این شکل تصمیمات حواشی فراوانی به همراه دارد، اما در ادامه تاثیرات فراوان آن در تیم ملی آلمان دیده می شود. من به یوواخیم لوو اعتماد دارم و می دانم دقیقا در این رابطه برنامه ریزی داشته است."

تگ ها


یوواخیم لوو تیم ملی آلمان یورگن کلوپ لیورپول