کلوپ: شاید باز هم به ناپولی ببازیم/ منچسترسیتی بهترین تیم جهان است!

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول معتقد است آنها اگر بی‌اشتباه عمل نکنند، ممکن است باز هم مانند سال گذشته در سن‌پائولو مقابل ناپولی شکست بخورند...

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول معتقد است آنها اگر بی‌اشتباه عمل نکنند، ممکن است باز هم مانند سال گذشته در سن‌پائولو مقابل ناپولی شکست بخورند

به گزارش خبرنگار مدال، لیورپول فرداشب اولین دیدار خود در مرحله گروهی را در ورزشگاه سن‌پائولو مقابل ناپولی برگزار می‌کند و این دیدار می‌تواند برای شاگردان کلوپ جنبه انتقامی داشته باشد، زیرا آنها سال گذشته در این ورزشگاه مغلوب شاگردان آنچلوتی شدند.

یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپول در کنفرانس خبری این بازی به خبرنگاران گفت:

"هرگز نمی‌توان مطمئن بود که اتفاق فصل پیش تکرار نشود، اما تا آنجایی که می‌دانم بازیکنانم به این موضوع فکر نمی‌کنند. ما باید مانند سال پیش بازی خودمان را به نمایش بگذاریم و به توانایی‌هایمان ایمان داشته باشیم. ما فصل گذشته مرتکب اشتباهاتی شدیم که دیگر نباید تکرار شوند. تفاوت ما با سال پیش در افزایش میزان تجربه ماست. ما قهرمانی فصل گذشته را به فراموشی سپردیم و انتظار نداریم تیم‌ها به این خاطر نتوانند مقابل ما مقاومت کنند."

او در پایان در پاسخ به اینکه آیا لیورپول بهترین تیم اروپاست، گفت:

"فکر نمی‌کنم چنین ادعایی درست باشد چون منچسترسیتی بهترین تیم جهان است. یادتان نرود که هم ما و هم آنها در یک سیاره هستیم."

اخبار مرتبط:

ناپولی – لیورپول؛ امید برابر ناامیدی!

 

تگ ها


یورگن کلوپ سرمربی آلمانی کارلو آنچلوتی ستارگان فوتبال جهان ورزشگاه سن‌پائولو لیورپول ناپولی-لیورپول فوتبال