کلوپ: صلاح مشکلی برای بازی مقابل ناپولی ندارد

یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپول می‌گوید محمد صلاح مشکلی برای حضور مقابل ناپولی ندارد...

کلوپ: صلاح مشکلی برای بازی مقابل ناپولی ندارد

به گزارش مدال، لیورپول فردا در دیداری حساس از هفته پنجم لیگ قهرمانان میزبان ناپولی است. دیداری که جنبه انتقامی برای قرمزها دارد چرا که در بازی رفت با دو گل مغلوب حریف ایتالیایی شده بودند.

یکی از ابهامات لیورپول به محمد صلاح بر می گردد. ستاره مصری به دلیل مصدومیت در بازی با کریستال پالاس نیمکت نشین بود. او در دقایق پایانی و زمانی که بازی 1-1 بود، قصد وورد به زمین را داشت ولی با ثبت گل دوم لیورپول، یورگن کلوپ از این تصمیم منصرف شد.

صلاح به نظر مشکلی برای بازی فردا ندارد و یورگن کلوپ نیز از بابت آمادگی او نگران نیست.

سرمربی آلمانی لیورپول در مورد شرایط محمد صلاح برای بازی فردا گفت: "دیروز کار چندانی انجام ندادیم ولی باید ببنیم شرایط او در تمرین امروز چه خواهد بود. در مجموع اما نگرانی از بابت صلاح ندارم و وضعیت او را مثبت می بینم."

کلوپ در مورد شرایط دیگر مصدومان تیمش گفت: "همه چیز خوب است و تقریبا دیگر مصدومی نداریم. نه ماتیپ و نه کلاین و نه گلاتزل دیگر مصدوم نیستند. نبی کیتا که بیمار بود نیز فردای بازی با پالاس در تمرینات بود و او هم به نظر شرایطش خوب است."

ژوئل ماتیپ مدافع لیورپول به دلیل مصدومیت مچ پا مدتی است که به دور از میادین است و به بازی فردا هم نخواهد رسید چرا که کلوپ قصد ریسک روی او را ندارد: "مصدومیت ماتیپ بهبود پیدا کرده و این هفته اسکن ها نشان دادند که تا چه اندازه بهتر شده است ولی باید صبر کرد تا بدن به همان فرم خوب خودش برگردد و در این زمینه جز انتظار کاری نمی توان انجام داد. او وضعیت خوبی دارد ولی آماده برای بازی نیست و حتی در تمرینات گروهی هم نبود."

اخبار مرتبط:

مهاجم جوان لیورپول در رادار تیم‌های انگلیسی

تگ ها


محمد صلاح یورگن کلوپ فوتبال جهان لیگ قهرمانان اروپا ناپولی لیورپول فوتبال