کلوپ: عملکردمان بدون نقص بود

به نقل از سایت رسمی لیورپول، یورگن کلوپ پس از این پیروزی با بیان اینکه از عملکرد و شخصیت تیمش رضایت دارد، گفت: بله واقعا این گونه بود ......

به نقل از سایت رسمی لیورپول، یورگن کلوپ پس از این پیروزی با بیان اینکه از عملکرد و شخصیت تیمش رضایت دارد، گفت:
بله واقعا این گونه بود. البته دیدید که هرگاه وست هم مقداری فضا به دست می آورد، به خوبی از آن استفاده می کرد. ما در نیمه اول خوب بودیم ولی آرناتوویچ دو شانس خیلی خوب داشت که یکی را کاریوس به خوبی دفع کرد. ما فوتبال خودمان را ارائه کردیم و می دانستیم بازی سختی پیش رو داریم. کار سختی بود که با وجود وزش باد، جهت بازی را حفظ کرده و متمرکز باشیم و کار خودمان را انجام دهیم، مانند چیزی که در نهایت انجام دادیم. عملکردمان بدون نقص بود و از عملکرد شخصی هر بازیکن نیز رضایت دارم. بازی خوبی ارائه کردیم و موقعیت های زیادی ایجاد کردیم آن هم مقابل تیم دیوید مویس که به خوبی سازماندهی شده است.
وی تصریح کرد:
خوشحالم که بلافاصله بعد از بازی با پورتو بازی نداشتیم. آن بازی را 5-0 بردیم و قطعا چیزی نبود که انتظار داشتیم. بنابراین سخت بود که دوباره کاملا آماده شویم و خوب بود که چند روز به اردوی اسپانیا رفتیم و در آنجا تمرینات خوبی برگزار کردیم و آماده این دیدار شدیم. تا روز گذشته به دیدار مقابل نیوکاسل فکر نمی کردم ولی پس از این پیروزی قطعا تمام تمرکزم روی دیدار مقابل آنهاست. اکنون زمانی است که هر تیم برای چیزی در لیگ می جنگد و هم ما و هم نیوکاسل به امتیازات این مسابقه نیازمندیم.
سرمربی لیورپول در مورد گلزنی های صلاح افزود:
در فوتبال همه چیز در مورد انجام کار صحیح در زمان درست است. واقعا میل و اشتیاق محمد را به گلزنی دوست دارم. البته باید در نظر گرفت که انعطاف پذیر بودن مربوط به یک بازیکن نیست و همه تیم کمک می کنند که شرایط این گونه شود. شما می توانید ببینید که مانه، صلاح و فیرمینو چگونه مرتبا در حال تغییر مکان خود هستند.
وی در مورد صعود لیورپول به رتبه دوم جدول اضافه کرد:
لحظه خوبی است ولی چیز بیشتری نیست. البته ما واقعا دوم نیستیم زیرا منچستریونایتد و چلسی نیز با یکدیگر بازی دارند بنابراین اکنون این مسئله برایمان مهم نیست. امتیاز گرفتن از وست هم برایمان مهمترین مسئله بود. باید روی یکدیگر فشار وارد کنیم و زمانی برای استراحت و از دست دادن امتیاز نیست.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر فوتبال