کلوپ: قهرمانی در سوپرکاپ برای کسی مهم نیست

یورگن کلوپ معتقد است دیدار تیمش با منچسترسیتی در سوپرکاپ دشوارترین دیدار فصل خواهد بود...

سرمربی لیورپول نگران دیدار کامیونیتی شیلد مقابل منچسترسیتی است.

به گزارش مدال، شاگردان یورگن کلوپ در 4 دیدار دوستانه‌شان، سه شکست و یک تساوی داشتند. آنها در این دیدارها 10 گل دریافت کردند، از جمله سه گل در آخرین دیدار مقابل ناپولی.

کلوپ مطمئن نیست که بتواند از سه بازیکن کلیدی تیمش، آلیسون، روبرتو فیرمینو و محمد صلاح، که به تازگی به تمرینات برگشتند، در دیدار روز یکشنبه مقابل منچسترسیتی استفاده کند و او انتظار ندارد که تیمش بهترین بازی‌اش را مقابل قهرمان فصل قبل لیگ برتر ارائه بدهد.

او به خبرنگاران گفت:" فکر نمی‌کنم ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که بهترین بازی‌مان را ارائه بدهیم. این به خاطر پیش فصلی است که پشت سر گذاشتیم اما ما فصلی طولانی در پیش داریم. اما مسئله این نیست؛ مسئله بردن یک بازی است و این چیزی است که ما برای آن تلاش می‌کنیم. راه‌های متفاوتی برای رسیدن به این هدف وجود دارد و ما امیدواریم راهی برای آن پیدا کنیم.

من 5 بار در آلمان دیدار سوپر جام را بردم و کسی از آن اسمی نبرد اما ما هر سال در آن بازی می‌کنیم. اگر این دیدار را ببرید، کسی اهمیتی نمی‌دهد اما اگر ببازید، برای بعضی‌ها مهم می‌شود. این دیداری است که ما مقابل سیتی انجام می‌دهیم و هر فصل، دشوارترین بازی فصل است بنابراین باید آماده باشیم و این برای امتحان کردن بعضی چیزها در تیم خوب است. ما باید مطمئن شویم که خوب دفاع می‌کنیم زیرا اگر مقابل سیتی خوب دفاع نکنید، ضربه خواهیم خورد و این چیزی است که بخواهیم در این دیدار اتفاق بیفتد."

اخبار مرتبط:

شکست سنگین لیورپول مقابل شاگردان کارلتو

تگ ها


یورگن کلوپ کامیونیتی شیلد سرمربی آلمانی فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال