کلوپ: لیورپول زودتر از استرالیا برنمی گردد

با وجود قوانین جدید اعمال شده قرنطینه کووید۱۹ در بریتانیا برای مسافرین بازگشتی از استرالیا، یورگن کلوپ می‌گوید تیمش به اردوی پیش فصل خود در استرالیا ادامه می‌دهد....

به گزارش "ورزش سه"، دولت بریتانیا اخیراً اعلام کرد با توجه به وخامت بیشتر وضعیت مبتلایان کرونا در استرالیا از این پس همه کسانی که از این کشور وارد بریتانیا شوند باید در بدو ورود به مدت ۱۴ روز در قرنطیه بمانند. با وجود این یورگن کلوپ سرمربی لیورپول که تیمش برای اردوی پیش فصل راهی استرالیا شده گفت مرسی سایدی ها به اردوی خود در استرالیا ادامه خواهند داد.

کلوپ با اطمینان دادن به افکار عمومی مبنی بر اینکه جای تیمش در استرالیا امن است گفت لیورپول قصد ندارد به خاطر این تمهیدات جدید در انگلیس به اردوی تمرینی خود زودتر از موعد پایان دهد.

سرمربی لیورپول در استرالیا گفت: " ما در حال حاضر هر کجا باشیم، چه در انگلیس و ه اینجا در استرالیا، غیرممکن است که بتوانیم با اطمینان صد در صد بگوییم که جایمان امن است. این نگرانی فعلی همه ما است چون می توانستیم در انگلیس هم بمانیم و تمرین کنیم ولی با توجه به زمان اندک باقی مانده تا شروع فصل جدید نیاز داشتیم که یک اردوی تمرینی داشته باشیم. ما اینجا در استرالیا از زمانی که وارد این کشور شدیم به جز دو روز هر روز دو نوبت تمرین داشتیم و تمرینات فشرده ای را پشت سر گذاشتیم. ما اینجا در یک حباب هستیم و کاری نمی کنیم که خودمان یا دیگران را در معرض خطر قرار دهد. ما تا پنج روز دیگر به انگلیس برمی گردیم تا برای دیدار مهم با آرسنال در کامینونیتی شیلد آماده شویم".

تگ ها


یورگن کلوپ لیورپول