کلوپ: لیورپول می توانست گل های بیشتری به سوانزی بزند

در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر انگلستان تیم های لیورپول و سوانزی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 5-0 به سود قرمزها خاتمه یافت ......

در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر انگلستان تیم های لیورپول و سوانزی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 5-0 به سود قرمزها خاتمه یافت.
به نقل از بی بی سی، یورگن کلوپ پس از این پیروزی پر گل بیان کرد:
از این نتیجه خوشحالم. شما انتظار چنین چیزی را نداشتید ولی بچه ها نشان دادند که از ثانیه اول آماده مبارزه هستند. از مردم بپرسید خوشحال هستند یا خیر. مردم می گویند آنها خوب هستند ولی...من مشکلی با این صحبت ها ندارم و تلاش خواهیم کرد که در هر مسابقه نقاط قوت مان را به بهترین شکل به نمایش بگذاریم.
وی ادامه داد:
مشخصا در نیمه اول خوب نبودیم. در کل موقعیت های زیادی داشتیم و حتی می توانستیم گل های بیشتری نیز بزنیم. این چیزی است که باید از آن به بهترین شکل استفاده کنیم. مقابل وست برومویچ برای پیروزی به اندازه کافی خوب نبودیم. مقابل اورتون نیز شایسته پیروزی بودیم ولی در نهایت بازی مساوی شد یا مثلا مقابل تاتنهام نتوانستیم بازی خودمان را به نمایش بگذاریم. همیشه در زندگی بالا و پایین ها وجود دارند و تا زمانی که بتوانیم واکنش نشان دهیم، آینده درخشانی در انتظارمان خواهد بود.
سرمربی لیورپول در خصوص مصدومیت هندرسون و مورنو اضافه کرد:
نمی دانم. هر دو برای دو بازی آینده غایب خواهند بود. فعلاً شانسی برای بازی ندارند و باید مجدداً وضعیتشان را بررسی کنیم.
کلوپ در خصوص گل ترنت الکساندر آرنولد تصریح کرد:
ترنت عالی بازی کرد. او در هفته ها و ماه های اخیر پیشرفت بسیاری داشته که این مسئله خوبی است. شم گلزنی او نمی گذارد در دفاع بماند و به سمت دروازه حریف می دود.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر فوتبال