کلوپ: ماریبور تجربه و اعتماد به نفس بالایی دارد؛ چمبرلین یک خرید بزرگ برای لیورپول است

یورگن کلوپ، سرمربی باشگاه لیورپول در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ماریبور در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا حاضر شد ......

یورگن کلوپ، سرمربی باشگاه لیورپول در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ماریبور در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا حاضر شد.

صحبت های وی را به نقل از لیورپول اکو می خوانید

آمادگی لیورپول برای مسابقات پیش رو

تجزیه و تحلیل تیم ها کاملا طبیعی است و همیشه رخ می دهد ولی شما لازم است پیش از آنالیز، یک مقدار بیشتر در مورد حریف بدانید. خیلی کم اتفاق می افتد که حریف کاملا برای شما جدید باشد و مقابل ماریبور مثلا برای ما آسان بوده که برای دیدار دیدار آماده شویم و آنها را آنالیز کنیم. ما در خصوص آنها می دانیم و بنابراین برای این دیدار مانند بقیه دیدارها تیم را آماده خواهیم کرد.

ماریبور

آنها برای رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا خیلی سخت جنگیدند. فکر می کنم مراحل رسیدن شان آنقدر طولانی بود که این شاید نهمین دیدار آنها در این رقابت ها باشد. ماریبور تجربه بالایی داشته و فوتبال خوبی بازی می کند. آنها در لیگ خودشان نیز جزو تیم های برتر اسلوونی هستند. ماریبور تجربه و اعتماد به نفس زیادی دارد. بازی اول شان در مرحله گروهی خوب نتیجه ای کسب کردند. مقابل سویا نتیجه لازم را نگرفتند ولی موقعیت هایی خلق کردند. آنها تیم خوبی هستند و من به اسم و لیگ شان توجه نمی کنم و احترام برایشان قائلم. آنها آماده اند تا به هر تیمی ضربه بزنند اما نمی توان این را کتمان کرد که ما برای پیروزی در این دیدار جلوتر هستیم. قبل از فکر کردن به سه امتیاز یا هرچیز دیگر، شما باید آمادگی کامل برای کار کردن و فوتبال بازی کردن داشته باشید. در مورد کیفیت خودمان آگاهیم. می دانیم که در دو مسابقه اخیر می توانستیم ببریم ولی این اتفاق نیفتاد. بنابراین پیروزی در این دیدار برای وضعیت ما مهم بوده و برای بهتر شدن شرایط تلاش خواهیم کرد.

الکس اوکسلید چمبرلین

عملکردش مقابل منچستریونایتد خیلی خوب بود و واقعا خوشم آمد. اوکس یک خرید بزرگ برای ما است. او عضو تیم ملی انگلستان بوده ولی زیاد برای ما بازی نکرده است. من این مسائل را درک می کنم ولی حتی بازیکنی مانند وی به زمان نیاز دارد. اون خونسرد بوده و همه چیز خوب است. با توجه به سبک های متفاوت لیورپول، همه چیز برای یک بازیکن جدید، تازه است. شما در لحظاتی خسته می شوید که نباید بشوید ولی این در خصوص وفق دادن خود با بقیه بازیکنان است. اوکس زمان زیادی در تمرینات نبوده و در دو برهه بازی های ملی نیز حضور داشته و کمتر در کنار ما بوده است. وقتی او به لیورپول آمد، فکر می کنم یک قدم بزرگ بود و از حضور او در اینجا خوشحالم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال