کلوپ: مانه گاهی احساساتی می‌شود/ رکوردها برایم مهم نیستند

یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپول از صحنه عصبانیت سادیو مانه از صلاح و همینطور رکوردشکنی تیمش در دیدار امشب صحبت کرد...

کلوپ: مانه گاهی احساساتی می‌شود/ رکوردها برایم مهم نیستند

به گزارش مدال، در چارچوب لیگ برتر انگلستان، تیم‌های لیورپول و برنلی به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی 3-0 قرمزها خاتمه یافت.

یورگن کلوپ پس از این مسابقه ابتدا در خصوص عصبانیت سادیو مانه از محمد صلاح بیان کرد:

"سادیو بازیکنی احساساتی است. یک موقعیت به گونه‌ای پیش رفت که او نمی‌خواست این گونه شود. ما در خصوص این مسئله (عدم پاس دادن توسط صلاح) در رختکن شفاف‌سازی کردیم. سادیو ناراحت بود و این را دیدید. او نمی‌تواند احساسات خود را پنهان کند ولی اکنون هیچ مشکلی وجود ندارد. ما در خصوص همه چیز صحبت کردیم و در حال حاضر همه چیز خوب است. ما انسان هستیم و احساسات داریم. او در خصوص آن موقعیت خوشحال نبود ولی در حال حاضر کاملا خوب است."

کلوپ در مورد اینکه رکورد بیشترین پیروزی متوالی باشگاه لیورپول را کسب کرد، افزود:

"در حال حاضر به این مسئله افتخار نمی‌کنم ولی به هر حال خوشحالم. شما نباید دنبال این رکوردها باشید. شما در کنفرانس‌های خبری من شنیده‌اید که بارها گفته‌ام تیمم می‌خواهد تاریخ خودش را بنویسد و خلق کند. این رکوردها، نشان دهنده نگرش بازیکنانم است که امروز نیز در زمین نشان دادند. ما برای تمام رقبا احترام قائلیم و با نگرش خود در زمین این را نشان می‌دهیم. شاید اگر در ابتدای لیگ به من می‌گفتید قرار است 4 پیروزی متوالی کسب کنیم، این را ممکن نمی‌دانستم ولی حال این مسئله ممکن شده است. حال باید شکرگزار باشیم و امید داشته باشیم که همه بازیکنان در این برهه سنگین فصل، بدون مصدومیت از بازی‌های ملی بازگردند. پس از آن چند بازی بیرون از خانه پیش رو داریم و این یعنی باید مسافت زیادی سفر کنیم. بنابراین به بازیکنانی سلامت و شاداب نیاز داریم."

اخبار مرتبط:

تاریخ‌سازی کلوپ با عبور از رکورد لیورپول دالگلیش

عصبانیت بی‌سابقه سادیو مانه از ستاره مصری +عکس

تگ ها


عصبانیت مانه سرمربی آلمانی یورگن کلوپ فوتبال جهان برنلی لیگ برتر فوتبال