کلوپ: ما قهرمان انگلیس، اروپا و جهان هستیم

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، به هواداران تیمش قول داد تا قهرمانی شان در رقابت های لیگ برتر را بعد از حل مشکل شیوع ویروس کرونا، جشن خواهند گرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیورپولی ها امشب قهرمانی شان در رقابت های این فصل لیگ برتر را بدون حضور تماشاگران شان در آنفیلد جشن گرفتند؛ اتفاقی که به دلیل شیوع ویروس کرونا رخ داد اما کلوپ که از این قهرمانی بسیار خوشحال است، به هواداران تیمش قول داد که بعدا و با پایان شرایط فعلی، جشن بزرگی با حضور همه آنها برگزار خواهند کرد.

او به خبرنگاران گفت:" ما قهرمان انگلیس، اروپا و جهان هستیم. می دانم که این چه معنایی دارد اما حقیقت است. ما چهار جام بردیم که واقعا جام های بزرگی بودند. از همه متشکریم. همه ما باید در خانه این را جشن بگیریم و وقتی این ویروس لعنتی رفت، با هم جشن خواهیم گرفت و یک مهمانی خواهیم داشت.

زندگی همین است؛ باید از آنچه دارید، بهترین استفاده را ببرید. همه چیز بهتر می شد اگر هواداران بودند اما از ۶ ماه قبل می دانستیم که این اتفاق ممکن نیست اما چند ماه قبل، من حتی فکر نمی کردم که همین جشن هم ممکن باشد.

نمی توانم خوشحال تر از این باشم. اگر ورزشگاه پر بود، عالی می شد اما نمی توانیم این را تغییر بدهیم. ما این کار را برای هواداران انجام دادیم. همه در خانه جشن می گیرند. این لحظه فوق العاده ای است."

بیشتر بخوانید:
لیورپول 5 چلسی 3؛ جشنواره گل برای جشن قهرمانی
شبی که آنفیلد ۳۰ سال در انتظارش بود

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول یورگن کلوپ یورگن کلوپ لیورپول چلسی لیورپول-چلسی لیگ برتر فوتبال