کلوپ: مثل بچه‌های ۵ ساله‎‌ها گریه نمی‌کنم!

سرمربی لیورپول می گوید اگر به اهدافش در فصل نقل و انتقالات نرسد، گریه نخواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یورگن کلوپ می گوید که مدیران ارشد لیورپول که کنترل مسائل مالی این تیم را در دست دارند، حرف آخر را در خرید بازیکن برای این تیم می زنند.

کلوپ قول داده که حتی اگر بازیکنان مورد نظرش در ژانویه به این تیم اضافه نشوند، مانند پنج ساله ها گریه نکند!

لیورپول که مشکل مصدومیت بازیکنان دست به گریبان است، هفته هاست که نتوانسته در سطح مورد انتظار ظاهر شود و به رده چهارم جدول رده بندی لیگ برتر سقوط کرده است.

ویرژیل فن دایک، جو گومز و جوئل ماتیپ سه تن از مهمترین مصدومان تیم کلوپ هستند.

با وجودی که لیورپول در نتیجه گیری در این فصل نامطمئن ظاهر شده، کلوپ، به دلیل بحران اقتصادی ناشی از شیوع کرونا، موفق به متقاعد کردن مدیران تیم برای خرید بازیکنان جدید در ژانویه نشده است.

کلوپ در این باره گفت: "من دیگر بچه ۵ ساله نیستم و اگر چیزی که می خواهم را نگیرم، شروع نمی کنم به گریه کردن. خیلی وقت ها در زندگی ام چیزهایی که می خواستم را به دست نیاوردم. ما همه به این موضوع عادت داریم.

من مسئول بخش بزرگی از این باشگاه هستم، اما کسانی هستند که مسئول کل این قضیه اند و من نمی توانم به جای آنها تصمیم بگیرم. می دانم که آنها در کنار ما هستند و می خواهند که از ما حمایت کنند و این کار را هم می کنند.

یک مدافع وسط قطعا به کار ما می آید. با یک مدافع وسط کمتر گل می خوریم؟ مطمئن نیستم. به ما ثبات بیشتری در بعضی لحظات می دهد؟ احتمالا.

مسئله این نیست که با یک بازیکن دیگر اوضاع چطور می شود و ما در فصل نقل و انتقالات اصلا اینطور صحبت نمی کنیم چرا که انگار داریم بهانه می آوریم و ما نیازی به بهانه نداریم."

بیشتر بخوانید:

بارسلونا و لیورپول دست سوارز را بسته بودند

سولسشر: برابر لیورپول از سیستم چرخشی استفاده می کنم

 

 

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول فوتبال