کلوپ: مشکلی برای روبرو شدن با رئال ندارم

یورگن کلوپ و لیورپول با شناختن حریف خود در مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ، آماده گرفتن انتقام فینال سال ۲۰۱۸ چمپیونزلیگ از رئال مادرید می شوند....

به گزارش "ورزش سه"، در قرعه کشی دور یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ، بار دیگر لیورپول حریف رئال مادرید شد تا همه به یاد بازی فینال فصل ۱۸-۲۰۱۷ لیگ قهرمانان بیافتند؛ فینالی که در شهر کیف برگزار شد و رئال مادرید توانست با برتری ۳-۱ قرمزها را شکست داده و برای سیزدهمین بار فاتح لیگ قهرمانان شود.

یورگن کلوپ اما می گوید از اینکه یک بار دیگر باید در چمپیونزلیگ با رئال مادرید و  سرخیو راموس رو به رو شود بسیار خوشحال است. در فینال معروف سال ۲۰۱۸ سرخیو راموس جوری محمد صلاح را در جریان بازی کنار زد که مهاجم مصری لیورپول شانه اش در رفت و با چشم گریان مجبور به ترک زمین بازی شد!

یورگن کلوپ گفت: "فقط کمی کمتر از سه سال پیش بود که ما با آنها رو به رو شدیم و آن شب برای ما شب سختی بود. پس اینکه دوباره فرصت بازی کردن با آنها را پیدا کرده ایم خیلی عالی است. فکر می کنم این اولین باری است که از زمانی که کریستیانو رونالدو دیگر با آنها نیست، با رئال رو به رو می شوم. احتمالا اولین بار از زمانی که گرت بیل از رئال مادرید رفته نیز باشد.

اما خب واضح است که راموس هنوز آنجا است، واران هنوز آنجا است، مودریچ هنوز آنجا است، کارواخال هنوز آنجاست، بنزما هنوز آنجا است. علاوه بر این چند بازیکن جوان نیز به آنها اضافه شده اند. من واقعا منتظر این دیدارم. خیلی هیجان انگیز است، خیلی! مشخص است که قرعه سختی است اما من مشکلی با این قرعه ندارم چرا که اگر به بقیه تیم ها هم نگاه کنید فکر می کنید که "وای خدای من!"  زیرا آنها همه قدرتمند هستند و کیفیت زیادی دارند."

ممکن است برای سومین بار در تاریخ امسال شاهد فینالی تمام انگلیسی در چمپیونزلیگ باشیم و همچنین لیورپول و چلسی ممکن است در نیمه نهایی به هم بخورند پیش از آنکه در فینال با منچسترسیتی رو به رو شوند.

کلوپ در این باره افزود: "فکر می کنم که وضع همه ما مثل هم است. برای مثال بایرن نمی خواهد با دورتموند بازی کند، چرا که آنها از یک کشور هستند و برای ما هم وضعیت با چلسی و سیتی به همین شکل است. اگر بتوانیم تا جایی که ممکن است از رو در رویی با هم  اجتناب کنیم، بعد فینال تمام انگلیسی ممکن است. اما جز این کاملا واضح بود که ما به رقبای سرسختی خواهیم خورد.

می دانم که این یک مرحله متفاوت است و ما نمی دانیم کجا بازی خواهیم کرد و از این قبیل چیزها، اما همه اینها مشکلی نیست. اگر قرار باشد در بوداپست بازی کنیم، خوب است. امیدواریم که شاید بازی خانگی را بتوانیم در آنفیلد برگزار کنیم که در آن صورت هم عالی خواهد شد."

تگ ها


یورگن کلوپ لیورپول