کلوپ: مقابل بایرن باید در دفاع و حمله بی‌نقص باشیم

کلوپ معتقد است که بایرن ترکیبی از بارسا و رئال است...

کلوپ معتقد است که بایرن ترکیبی از بارسا و رئال است

سرمربی آلمانی لیورپول، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار برابر واتفورد حضور یافت.

به گزارش مدال، مرسی سایدی‌ها برای حفظ فاصله یک امتیازی خود در صدر جدول با سیتی، باید در دیدار خانگی فردا شب خود در لیگ برتر برابر واتفورد و پیش از دربی حساس هفته بعد برابر اورتون، به سه امتیاز دست یابند.

یورگن کلوپ گفت: "فکر نمی کنم در تاریخ فوتبال وقتی تیم یک سرمربی چهارشنبه بازی دارد، وی در فکر دیدار یکشنبه هفته بعد باشد. واتفورد برابر تیم های بالای جدولی مالکیت توپ زیادی ندارد اما آنها دفاع متراکمی دارند و ما باید این موضوع را تحلیل کنیم.

واتفورد تیمی پرتحرک است و ما باید آماده مقابله با آنها باشیم. ما در جریان بازی توپ را اختیار داریم و باید کار مفیدی با آن انجام دهیم. این یک بازی لیگ برتری در مقابل یک تیم باکیفیت است.

ما نیاز به حمله و دفاع توامان داریم. بایرن مونیخ ترکیبی از سبک بازی بارسلونا و رئال مادرید بود و خبر خوب برای من این است که فکر می کنم تیمم می تواند بهتر هم بازی کند. دیدار برابر منچستر یونایتد عجیب بود زیرا ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم، اما مصدومیت های متوالی ریتم بازی را تغییر داد.

فراموش نکنیم یونایتد بهترین تیم ماه گذشته بود و آنها فقط برابر پاری سن ژرمن مغلوب شدند و به جز تاتنهام، تیمی موقعیت چندانی روی دروازه آنها ایجاد نکرد. تفکر جدید لیورپول چیزهای زیادی را تغییر داده است اما ما همیشه در بازی های خود راه حل هایی پیش رو داریم."

مصدومیت فیرمینو: "به نظر می رسد شرایط روبرتو خوب است، ما در این مورد واقعا خوش شانس بودیم زیرا مصدومیت او آنطور که اول فکر می کردیم، جدی نیست. ممکن است فیرمینو فردا شب هم بازی کند اما برای دربی آماده خواهد بود."