کلوپ: من و دی فرانچسکو نقاط مشترک زیادی داریم مثلا هر دو عینکی هستیم و ریش بدفرمی نیز داریم!

فردا شب با آغاز مرحله نیمه نهاییلیگ قهرمانان اروپا، تب فوتبال اروپا یک بار دیگر دنیا را فرا خواهد گرفت ......

فردا شب با آغاز مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تب فوتبال اروپا یک بار دیگر دنیا را فرا خواهد گرفت.

فردا شب (سه شنبه) تیم لیورپول در بازی رفت در آنفیلد میزبان تیم آ اس رم خواهد بود تا شاید جدال غول کش های این فصل در بندر لیورپول تماشایی شود.

یورگن کلوپ سرمربی آلمانی و پرشور لک لک های آنفیلد در نشست خبری پیش از این دیدار حاضر شد و به سوالات خبرنگاران به طور مفصل پاسخ داد.

او ابتدا راجع به محمد صلاح که به عنوان بهترین بازیکن فصل انگلیس معرفی شده و تقابل ستاره مصری با تیم سابقش صحبت کرد و سپس از مسائل مختلف دیدار با رم گفت:

واقعا برای محمد صلاح خوشحالم او عنوانی را کسب کرد که هم برای خود و هم برای باشگاه بسیار ارزشمند است. در فصلی که کوین دبروین بسیار عالی کار کرده تصاحب این عنوان ارزش کار صلاح را دو چندان می کند. اما خود محمد می داند که هنوز فصل به پایان نرسیده و بازی های زیادی پیش روی ماست و مطمئنم این جایزه باعث خواهد شد پیشرفت و انگیزه او بیشتر از قبل شود.

این روزها در فوتبال رویارویی با تیم سابق چیز عجیبی نیست زیرا بازیکنان و مربیان تیم های خود را عوض می کنند و باید روزی در مقابل تیم سابق خود به میدان بروند اما برای محمد صلاح و باشگاه رم این موضوع ویژه ای است. زیرا او در رم دوران خوبی را پشت سر گذاشت و در این تیم بود که استعداد او شکوفا شد و خود را مطرح کرد پس او باید خود را مدیون رم بداند.

ما با تیم رم نقاط مشترک زیادی داریم و من برای آنها احترام زیادی قائلم. خود من نیز با دی فرانچسکو بی شباهت نیستیم. ما هر دو با کار در تیم های کوچک راهمان را آغاز کردیم. چیزی که به شدت راجع به سبک مربیگری او دوست دارم این است که تیم های تحت هدایت او با برنامه ریزی و سازماندهی شده بازی می کنند. از نظر ظاهری نیز با او شباهت دارم. به عنوان مثال هر دو ریش های بدفرمی داریم و عینک می زنیم.

 رمی ها با همه بازیکنان خود به مصاف ما خواهند آمد و در بازی آخرشان در لیگ نیز بسیار خوب کار کردند. هم رم و هم ما لیاقت حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را داشتیم چیزی که کمتر کسی انتظار داشت اتفاق بیفتد. آن ها با حذف بارسلونا دست به کار بزرگی زدند و کامبک فوق العاده ای داشتند که من مجذوب کاری شدم که آن ها با بارسلونا کردند، ما نیز با حذف منچستر سیتی توانستیم توانایی هایمان را ثابت کنیم. هر دو تیم شانس رسیدن به فینال را دارند.

امیدوارم طرفدارانمان با درست کردن جوی حتی بهتر از بازی با منچستر سیتی، ویژه ترین جو را در آنفیلد درست کنند.

تگ ها


اخبار روز UEFA Champions League فوتبال