کلوپ: مهار آلیسون زندگی ما را نجات داد!

واکنش فوقالعاده آلیسون در دیدار مقابل ناپولی موجب تحسین یورگن کلوپ شده است ......

واکنش فوق‌العاده آلیسون در دیدار مقابل ناپولی موجب تحسین یورگن کلوپ شده است.

به گزارش مدال به نقل از FFT، یورگن کلوپ سرمربی باشگاه لیورپول در ادامه کنفرانس مطبوعاتی خود در خصوص اینکه آیا برای مرحله بعدی به انتقام از تیمی فکر می کند، بیان کرد: تنها چیزی که می دانم این است که بسیاری از هوادارانمان دوست دارند به پاری سن ژرمن برخورد کنیم تا از آنها انتقام شکست در فرانسه را بگیریم ولی ما این گونه فکر نمی کنیم. ما برای قرعه کشی صبر می کنیم. مشکلی از این بابت نیست. تا ساعت 7:55 (دقایق پایانی بازی با ناپولی) هنوز مطمئن نبودم که به مرحله حذفی صعود می کنیم یا خیر. پس چگونه می توانستم بشینم و درخواست کنم به فلان تیم بخوریم؟ به این مسائل اهمیت نمی دهم. ما به عنوان تیم دوم گروه صعود کردیم و قطعا دور بعدی به یک تیم قدرتمند و فوق العاده برخورد خواهیم کرد.

سرمربی لیورپول در پاسخ به این سوال که کدام تیم مدعی قهرمانی در اروپاست، اضافه کرد: نمی دانم و واقعا اهمیت نمی دهم. در حال حاضر هنوز همه تیم های صعود کرده در جام حضور دارند. ما فصلی طولانی پیش رو داریم و تا ماه فوریه باید  چیزی حدود 30 بازی انجام دهیم. پس امیدوارم بازیکنان آمادگی لازم را داشته باشند و بتوانیم از همه آنها در ترکیب استفاده کنیم.

آلیسون، دروازه بان برزیلی قرمزها با واکنش دقایق پایانی خود موجب شد تا ناپولی به گل نرسد و تیمش به مرحله بعدی رقابت ها صعود کند. کلوپ در تمجید از دروازه بان خود افزود: اگر می دانستم او این قدر خوب است، دو برابر برایش پول پرداخت می کردم. نمی دانم در خصوص واکنش او چه صحبتی کنم. این نجات دهنده زندگی بود. او این کار را انجام داد. هرگز چیزی مانند چنین واکنش ندیده بودم. البته این فقط به همین یک واکنش محدود نمی شود. او تاکنون کارهای زیادی برای ما انجام داده و عملکرد و خونسردی اش در کار با توپ به ما در جهت بازیسازی کمک زیادی می کند. سیو آلیسون به ما کمک زیادی کرد ولی واقعا فکر می کنم که بازیکنان چگونه کنار هم بازی کردند. اگر بازیکنان مانند شکلی که در این دیدار در زمین بازی کردند دفاع نمی کردند، آلیسون نمی توانست 20 واکنش مانند آخرین واکنشش داشته باشد.

 

تگ ها


فوتبال