کلوپ: مورینیو ماشین نتیجه گیری ساخته است!

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول به تمجید از عملکرد ژوزه مورینیو در تاتنهام پرداخته است....

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام و لیورپول با ۲۵ امتیاز در رتبه های اول و دوم جدول لیگ برتر قرار دارند و نبرد فردا شب این تیم از همیشه حساس تر است. یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول در نشست خبری پیش از این دیدار حاضر شده و مدعی شد تاتنهام حتی در روزهایی که خوب بازی نمی کند نیز موفق به کسب پیروزی می شود.

دیدار برابر تاتنهام: "حتی اگر موفق به مهار سون هیونگ مین و هری کین هم بشویم، تاتننهام بازیکنان هجومی زیادی در اختیار دارد. حریف تیمی آماده است و استیون برخواین در ضدحملات تهدیدی واقعی محسوب می شود. تاتنهام واقعا فوتبال بازی می کند و هری کین به سبکی مانند بابی فرمینو به عمق حرکت می کند که این روند شرایط را برای مدافعان پیش رو دشوار می سازد.

تاتنهام یک هافبک تهاجمی مانند تانگی اندومبله را در ترکیب داشته و هافبک پشت او نیز واقعا قوی هستند. نمی توان تنها با تکیه بر ضدحملات صدرنشین لیگ برتر شد. باید اطمینان پیدا نکنیم که فرصتی برای همکاری هری کین و سون در جریان بازی ایجاد نمی شود. نکات مثبت زیادی در مورد تاتنهام می توان گفت، اما ما نیز مانند تمامی دیدارها برای کسب پیروزی تلاش خواهیم کرد.

وقتی بازیکنان باکیفیتی در تیم خود دارید شرایط خوشایند است. قبل از اینکه در بازار موفق به جذب بازیکنان جدید شوید، باید بازیکنان فعلی خود را نگه دارید و این همان کاری است که تاتنهام توانسته انجام دهد. در حال حاضر به نظر می رسد تیم های باکیفیت فراوانی در لیگ برتر وجود دارد و این باعث اتحاد ما می شود."

تقابل با ژوزه مورینیو: "او به خوبی نشان داده که دوباره موفق به بازگشت شده و کاری که مورینیو در این مدت در تاتنهام انجام داده فوق العاده بوده است. شیوه بازی تاتنهام در این فصل بسیار خوب است و او مورینیو تیمش را به یک ماشین نتیجه گیری تبدیل کرده است. تاتنهام حتی اگر فوق العاده بازی نکند هم می تواند پیروز شود و این تیم به طرز فوق العاده ای به صورت تیمی دفاع می کند."

دیدار برابر لایپزیش در لیگ قهرمانان: "تقریبا تردیدی نداشتیم که به یکی از تیم های آلمانی در لیگ قهرمانان برخورد می کنیم، یعنی یا لایپزیش یا گلادباخ. این دو تیم هر دو قدرتمند هستند."

تگ ها


ژوزه مورینیو فوتبال جهان تاتنهام لیورپول لیگ برتر فوتبال