کلوپ: می‌خواهم میراث خوبی از خود در لیورپول باقی بگذارم

سرمربی لیورپول در خصوص رقابت‌های لیگ قهرمانان و شرایط حاکم بر تیمش به اظهار نظر پرداخته است....

یورگن کلوپ پس از برد مقابل بایرن و صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا از عملکرد شاگردانش رضایت دارد.
به گزارش مدال، کلوپ به سوالات مختلف خبرنگاران پاسح داد که در زیر می‌خوانید:
تاثیر برد بایرن؟
"اگر در چنین بازی هایی ببازی فقط می‌توانی تمرکزت را روی لیگ بگذاری. پس بهتر است این چنین بازی ها را ببری و ما این کار را انجام دادیم.  مردم حرف‌هایی می‌زنند و می‌گویند این بایرن، بایرن همیشگی نبود اما به این صحبت ها توجه نمی‌کنم و به بازیکنانم می‌گویم مانند این بازی، بازی کنید."
 درباره استراحت کم برای بازی با فولام؟
"۳ و سال و نیم است که تیمم را می‌شناسم. بازی در چمپیونز لیگ امری اجتناب ناپذیر است. بازی با فولام همانقدر مهم و سخت است. فولام فصل سختی داشته اما با مربی جدید تغییر کرده است. باید مطمئن شویم که بازی را خواهیم برد."
باور بازیکنان به بردن یک یا دو جام در این فصل؟
" در ۲ رقابت حضور داریم و روی جفت آن تمرکز کرده ایم و به کارمان ادامه می‌دهیم. حرف‌های بچه ها را در رختکن می‌شنوم و خوشحال می‌شوم."
اهمیت بدست آوردن جام برای بر جا گذاشتن میراث از خود در لیورپول؟
"نمی توانم نشان دهم که چقدر به این کار علاقه مندم. دو سال طول کشید تا با دورتموند بتوانم قهرمان شوم. شغل من کمک به تیم برای کسب موفقیت های فراوان است."
باختن سه فینال قبلی انگیزه ای برای بازیکنان ایجاد می‌کند؟
"مطمئنا به دنبال پیشرفت هستیم. دیشب بازی چلسی در کیف، همان ورزشگاهی که در فینال سال قبل باختیم را دیدم ولی حتی یک بخش از استادیوم را به یاد نیاوردم. پس دیگر گذشته مهم نیست. گذشته به ما تجربه می‌دهد ولی این چنین نیست که هر روز صبح بلند شویم و به ان فکر کنیم."
صعود به صدر در صورت برد فولام و ایجاد فشار روی سیتی؟
"با یک بازی بیشتر به صدر برویم فایده ای ندارد ولی تفاوتی در موضع ما ایجاد نمی‌کند. باید ببریم. این بازی عقب افتاده سیتی مقابل یونایتد خواهد بود که بازی آسانی برایشان نخواهد بود."
گلزنی پیاپی مانه و برداشتن سنگینی از روی دوش صلاح؟
"۷۳ امتیاز داریم و هر گلی که زدیم ما را به اینجا رسانده است. صلاح کارش را درست انجام می دهد. روی آن صحنه اگر  لحظه آخر سوله نمی رسید چه بسا گل می زد."

تگ ها


لیگ برتر فوتبال