کلوپ: نتیجه این مسابقه تعیین کننده قهرمان نیست

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول معتقد است که همه تیم‌های حاضر در فصل جدید لیگ برتر انگلیس از سطح بسیار بالایی برخوردار هستند....

به گزارش "ورزش سه"، مدعیان اصلی رقابت‌های لیگ برتر انگلیس طی فصول گذشته یعنی منچسترسیتی و لیورپول یکشنبه شب در چهارچوب حساس‌ترین بازی هفته هشتم مسابقات به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این در حالی است که مدافع عنوان قهرمانی در حال حاضر با ۱۶ امتیاز در صدر قرار دارد و شاگردان پپ گواردیولا با یک بازی کمتر و ۱۱ امتیاز رتبه دهم جدول را به خود اختصاص داده‌اند.

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول پیش از بازی تیمش برابر منچسترسیتی گفت: " تقابل سختی با سیتی خواهیم داشت. اوضاع هیچ شباهتی به مسابقات فصول گذشته ندارد زیرا شرایط هر دو تیم کمی فرق می کند. در عین حال مسابقه در خانه سیتی همواره یکی از سخت ترین چالش های دنیا محسوب می شود.

قهرمان لیگ برتر انگلیس در این تک مسابقه مشخص نمی شود. تیم های سطح بالای زیادی در لیگ برتر حضور دارند. در مقطع کنونی همه به کسب سهمیه فکر می‌کنند و سپس در زمان مقتضی نوبت به فکر کردن به قهرمانی خواهد رسید."

کلوپ درباره درخشش دیگو ژوتا، خرید جدید این تیم در چند بازی گذشته و البته روبرتو فیرمینو نیز گفت: " ما انتظار این را داشتیم که ژوتا خیلی زود با تیم هماهنگ شود اما نه به این سرعت. این فوق‌العاده است اما در عین حال هیچ دلیلی وجود ندارد که درباره عملکرد و توانایی های فیرمینیو صحبتی انجام دهم چرا که او بارها باعث پیروزی ما شده است."

کلوپ در پایان درباره وضعیت تیاگو آلکانتارا نیز گفت: " آسیب دیدگی او خیلی جدی نیست و نیاز به عمل جراحی ندارد اما در عین حال هنوز به مرز آمادگی نرسیده است و فعلاً کمی مصدوم است."

تگ ها


روبرتو فیرمینو تیاگو آلکانتارا بایرن مونیخ یورگن کلوپ منچستر سیتی لیورپول