کلوپ: نقل و انتقالاتی فریبنده را در پیش داریم

یورگن کلوپ معتقد است در نقل و انتقالات تابستانی باید حساب گرانه تر از همیشه اقدام کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیورپول فصل گذشته توانست با قاطعیت قهرمان لیگ برتر انگلیس شود. قرمزها با ۹۹ امتیاز قهرمان شدند و به طلسم ۳۰ ساله خود نیز پایان دادند. بسیاری معتقدند لیورپول کنونی را مشکل بتوان بهتر کرد ولی تا همینجا شاهد جدایی دژان لوورن و آدام لالانا بوده ایم و در ادامه چند بازیکن دیگر نیز جدا خواهند شد. به این ترتیب لیورپول باید بازیکنانی را جایگزین آنها کند.

قرمزها در یک سال اخیر توانسته اند ۴ قهرمانی به دست بیاورند و به دنیال فتح جام های بیشتر در سال های پیش رو هستند و قطعا با جذب بازیکنان باکیفیت، رسیدن به این هدف آسان تر خواهد شد.

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول در این رابطه گفت:« ببینید، برای یک مربی بهترین سناریو این است که ۴۰ بازیکن در اختیارش باشند و همه نیز از شرایط شان راضی باشند. اینکه بتواند سه هفته از ۲۰ بازیکن استفاده کند و سه هفته بعد از ۲۰ بازیکن دیگر به طوری که هیچ گله و شکایتی هم در میان نباشد اما این در فوتبال غیرممکن است و البته خود من هم از چنین تیمی راضی نخواهم بود و نمی خواهم جزئی از آن باشم.»

بهترین مربی فصل لیگ برتر ادامه داد:« نقل و انتقالاتی عجیب و فریبنده در پیش است و باید با این شرایط کنار بیاییم. همانطور که اغلب گفته ام، باید آینده را پیش بینی کرده و قضاوت درستی از اتفاقات پیش رو داشته باشیم. به طور معمول ما نسبت به شما اطلاعات بیشتری نسبت به بودجه نقل و انتقالات باشگاه داریم. ما قهرمان شدیم و خیلی زودتر از حد معمول نیز سهمیه را به دست آوردیم اما تا همین چند هفته پیش مشخص نبود که اصلا فصل بعد لیگ قهرمانانی در کار خواهد بود یا خیر و این احتمال بود که حتی ادامه بازی های این فصل هم به انجام نرسد.

می دانید چقدر پولی که از لیگ قهرمانان به ما تعلق خواهد گرفت، در بودجه باشگاه تاثیرگذار است؟ ما اینجا فقط مسئول کسب موفقیت و افتخار برای باشگاه نیستیم بلکه در قبال تمام کسانی که برای باشگاه کار می کنند نیز مسئولیم. تا زمانی که اطلاع دقیقی از مسائل نداریم، باید صبر کنیم.

ما واقعا تیم خوبی داریم و باید ببینیم چه کاری از دست مان ساخته است ولی فعلا به زمان بیشتری نیاز داریم. امیدوارم گذشت زمان بتواند دورنمای روشن تری به ما بدهد تا بتوانیم تصمیماتی درست اتخاذ کنیم.»

بیشتر بخوانید:

هشدار کلوپ به لیورپولی‌ها درباره کرونا

یورگن کلوپ، مربی سال انگلیس به انتخاب اتحادیه مربیان

 

 

تگ ها


فوتبال جهان یورگن کلوپ لیورپول فوتبال