کلوپ: نمی‌دانم چرا صلاح خوب بازی نکرد

کلوپ در مورد بازی ضعیف محمد صلاح صحبت کرده است...

کلوپ در مورد بازی ضعیف محمد صلاح صحبت کرده است

یورگن کلوپ از تساوی مقابل یونایتد ابراز رضایت کرد.

به گزارش مدال، لیورپول در شبی که در برخی صحنه ها خوش شانس بود، در خانه منچستریونایتد به تساوی بدون گل دست یافت و با یک امتیاز برتری نسبت به سیتی در صدر جدول قرار گرفت.

کلوپ گفت: "هر دو تیم امتیاز از دست دادند اما ما یک امتیاز گرفتیم و این اتفاق خوشایندی است. بسیاری گفتند که این بدترین مقطع برای بازی کردن برابر یونایتد بود و اینگونه نیز شد. ما بازی را همانطور که می خواستیم شروع کردیم  سپس بحران آسیب دیدگی ها آغاز شد.

مصدومیت های متوالی ریتم بازی را از جریان انداخت و گرچه من نمی گویم این اتفاق باید رخ می داد اما به هر حال اینگونه شد. نیمه دوم عملکرد قابل قبولی نداشتیم اما نیمه دوم خیر، یونایتد نیز یک موقعیت بسیار خوب داشت که آلیسون آن را مهار کرد و باقی اتفاقات روی ضربات ایستگاهی شکل گرفت.

ما انتظار داشتیم فوتبال بهتری بازی کنیم. اگر ما همانگونه که شروع کردیم می توانستیم ادامه بدهیم پیروز می شدیم اما این اتفاق رخ نداد. یک امتیاز گرفتیم و این شاید فراتر از انتظار بسیاری از بینندگان بود. ما ریتم بازی خود را از دست دادیم و دوباره موفق به ایجاد هماهنگی نشدیم. ما توپ را در لحظات مهمی از دست می دادیم و نمی توانستیم آن را در محوطه یونایتد نگه داریم.

قبل از بازی، یونایتد بخت اول پیروزی بود اما اتفاقات در جریان بازی تغییر کرد. ما از این بازی یاد خواهیم گرفت و من معتقدم بسیاری از بازیکنان واقعا درخشان و فوق العاده بودند.

من نمی دانم چرا صلاح خوب بازی نکرد اما من اینجا نیستم که ناامید شوم. من اینجا هستم که به بازیکنان کمک کنم بهترین عملکرد خود را ارائه دهند و آنها می خواهند چنین کاری انجام دهند اما گاهی اوقات این اتفاق نمی افتد."