کلوپ: هری کین باید اخراج می‌شد

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول کسب تساوی در خانه تاتنهام را نتیجه ای خوب توصیف کرد....

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول در شبی که در برخی دقایق بسیار خوش شانس بود و البته بازی برده را نیز با تساوی عوض کرد، در نهایت در خانه تاتنهام به تساوی ۲-۲ رضایت داد تا فاصله اش با منچسترسیتی در صدر جدول به سه امتیاز افزایش پیدا کند. یورگن کلوپ در پایان این دیدار به برخی تصمیمات داوری معترض بوده و مدعی شد یک پنالتی به سود تیمش اعلام نشده است.

یورگن کلوپ گفت: اجازه دهید با صحبت در مورد نتیجه بازی امشب شروع کنیم. نتیجه خوب است و البته با تصمیمات متفاوت داور ممکن بود نتیجه دیگری هم رقم بخورد، اما در کل کسب نتیجه ۲-۲ در خانه تاتنهام خوب است. این دیدار به دلایل زیادی برای ما دشوار بود. یکی از دلایل این بود که باید تغییرات زیادی اعمال می کردیم.

ما مقابل تاتنهامی بازی کردیم که از روش ۲-۵-۳ بهره برده و وقتی بازیکنان این تیم توپ را به دست آوردند، تا آنجا که ممکن بود با قدرت به آن ضربه زدند تا هری کین کین و سون هیونگ مین با سرعت خود به توپ برسند.

در مورد صحنه اخراج اندرو رابرتسون بگویم که ما دوباره آن لحظه را تماشا کردیم و بله، داور می‌توانست به او کارت قرمز بدهد. اندرو واقعا پسر خوبی است، اما در آن لحظه کنترل خود را کمی از دست داد. اما فکر می‌کنم همه ما موافقیم که هری کین هم باید کارت قرمز می گرفت. من نمی دانم که آیا کاپیتانی هری کین در تیم ملی انگلیس در این مورد به او کمک کرده یا خیر، اما این یک کارت قرمز صد در صد بود. در موقعیت پنالتی نیز آقای تیرنی به من گفت که تصور کرده دیگو ژوتا برای پنالتی گرفتن سرعت خود را در محوطه جریمه کم کرده است.

شرایط واکسیناسیون کرونا در لیورپول؟ اینطور نیست که ما بازیکنان را مجبور به انجام این کار کنیم، اما اگر می خواهید عضو باشگاه باشید، باید از قوانین باشگاه پیروزی کنید."

تگ ها


یورگن کلوپ لیورپول